Květen / May in pictures

Květen máme spojený s příchodem jara, které je plné vůní, barev, většího množství energie ze sluníčka a očekávání nových zážitků z přicházejícího léta. Pojďte s námi nahlédnout do foto archivu a poodkrýt něco z našich životů.

S: 1. máj, lásky čas a Petřín je pro takový den jako dělaný. Samozřejmě, že stejný nápad mělo dalších několik tisíc lidí, ale stejně jsme si to udělali hezký ;)

S: Po půl roce jsme se konečně vypravili do Bratislavy za druhou částí rodiny. Bylo tak hnusně, že by psa nevyhnal, ale jeden večer alespoň nepršelo a i když byla celkem zima, rozhodli jsme se dát si drink venku.

S: Měla jsem velké plány… chtěla jsem Lízu vyfotit s věnečkem z pampelišek na rozkvetlé louce, ale buď nepřálo počasí nebo nezbýval čas… Tak máme alespoň zábavu s poletujícíma paraplíčkama :D

S: Pořídila jsem si v CCC nové tenisky – těch není nikdy dost ;) a jsou tááák pohodlné!

S: S Bárou jsme vyrazily na Bloges Market, každá jsme si tam něco „ulovila“ a pak hurá na sladkou tečku do Styl and Interier. S: Byli jsme na výletě v ZOO parku Závod. Cestou nazpět jsme museli dcerušce zastavit na čůrací pauzu a bylo to zrovna u řepkového pole. Využila jsem situace, nechala se vyfotit a s textem „Taky vás štve ten pyl z borovic?“ to postla na svůj Instagram – trošku provokace před volbama ;) Byla jsem zvědavá, kolik lidí se mé narážky chytí a byla jsem překvapená, že jich bylo opravdu málo! Většina si myslela, že trpím alergií… :D

S: Probuzená po narkóze po mé první operaci, o které jsem vám psala zde.

S: Ještě, že ke konci měsíce nebylo takové horko, protože jsem musela po operaci stále ještě nosit stahovací punčochu a jediné kalhoty, které jsem přes ni narvala byly koženkové :D

S: Konec měsíce jsem završila s Martinkou na Global Social Awards ve Forum Karlín, kde jsme si to skvěle užily a pak nad vínkem povídaly a povídaly až do noci. Ještě jednou moc děkuji neskutečně šikovné a milé Aničce, která se mi postarala o účes, který vydržel od rána až do té doby, než jsem ho se slzou v oku musela před spaním rozplést.

M: Já jsem se vypravila na začátku měsíce do Ottawy navštívit naši kanadskou rodinu a na festival tulipánů. Konečně bylo venku přijatelně a já jsem měla super víkend bez práce a jakýchkoliv povinností! Fotky najdete v mém posledním článku tady.

M: Poprvé jsem byla v marocké restauraci.

M: KONEČNĚ!!! Konečně obrazily stromy a vyrašila tráva! Konečně mám zase pocit, že se nám vrátil po zimě život a energie!

M: Hned jak jsme odzimovali balkon, jsme se za odměnu napucli italskýma dobrotama.

M: Zároveň byl květen docela psychicky náročný měsíc. Náš pes má bohužel rakovinu a před pár týdny přestal chodit. Má 50 kilo, takže ho unese jenom přítel. A protože nevíme, jak dlouho tady ještě bude, trávíme spolu všichni co nejvíc času. Tady jsme byli v parku, Tank si dal zmrzlinu a během 5 minut odpadl únavou. Držte nám pěsti!

M: Abych si tak nějak oddechla uvnitř své hlavy, začala jsem pravidelně meditovat a dělat jógu. Zatím jsem od začátku měsíce nevynechala jediný den, za což jsem na sebe neuvěřitelně pyšná. Baví mě cvičit podle Adriene, má neskutečně uklidňující hlas :)

B: Brno. A opět jsem zavítala do Baru, který neexistuje, protože musím říct, že ho brňákům tak trochu závidím. Kde jinde se na chvilku stanete „bohyní“ jako když pijete stejnojmenný drink…

B: Moje první návštěva Děčína mě překvapila! Nečekala jsem, že tam je tak krásný zámek… A pokud budete mít hlad, doporučuji restauraci Fabrika ;)

 

B: Koncert Leoše Mareše se dá popsat jedním slovem – SHOW! Vyprodaná O2 arena, spousta hostů, efektů a pozitivní energie. Prostě přesně to, kvůli čemu na takový koncert jdete…

B: Květen nebyl zrovna nejteplejším měsícem, a tak jsem byla šťastná, když konečně vylezlo sluníčko a dalo se sednout ven na zahrádku. Vyhřívala jsem se jako kočka :)

B: Na to že ještě není ani 6 ráno mám docela úsměv na tváři :) Letím poprvé do Milána a jsem zvědavá, jestli z něj budu zklamaná jako většina mých přátel.

B: A i když jsem toho moc vidět nestihla, měla jsem z Milána hezký pocit. Mám ráda Itálii a celkovou atmosféru, která tam panuje. Navíc jsem byla unešená monumentálností Dómu a místním jídlem!

B: Ale takovou snídani na terase bych si klidně nechala líbit každé ráno :)

B: Moje první letošní Magnum. To si svou fotku prostě zaslouží! :)

B: Do mých měst, se od května přidala i Ostrava! Ano, už i tam najdete Kiehl’s. Najdete ho v Avionu v rámci Douglasu ;)

 

Užívejte červen!

Pa vaše WWL