Leden 2019 / January in pictures

Nový rok je v plném proudu a leden uběhl jako mrknutím oka! Pojďte se s námi už tradičně poohlédnout za vším, co jsme v lednu dělaly!

B: Protože si Elle stěžovala, že už dlouho na žádné fotce nebyla… :)

B: Na dva dny jsme se s naším Kiehl’s týmem zabydleli u Alenky Schoolofstyle v ateliéru a fotili a fotili… Teda povím vám, tam je snad fotogenický i záchod! :D

B: Rozloučila jsem se s mým „chorošem“… (to je ta tečka přede mnou). Vozil mě dva roky (nebo tři? :) a teď přišel čas ho zase vrátit. Ale bude mi trošičku chybět!

B: Pořádně zabalená jsem se opět vydala do Bratislavy. Vlakem. A tentokrát jsem si i stihla koupit kafe! :)

B: A cestou jsem pracovala a často koukala z okna. Miluju tyhle východy sluníčka nad zimní krajinou!

B: A když už jsme u toho kafe. Nespresso má opět dvě limitky, a jsou obě výborné! Tak pokud jste závisláci jako já, zkuste tu „istambulskou“ nebo „benátskou“ :*

S: Nevím, jak to máte vy, ale pro mě je leden, co se fotek týče, vždycky slabší. Možná je to tím, že v prosinci se fotí o 106 (a taky je co) a pak najednou jako když utne. Zima stále přede mnou, jaro v nedohlednu a mně se nechce nic :D

S: Ale co se mi chce určitě, je mlsat :D Ne, vánočního cukroví jsem se nepřejedla do zásoby a takový jablečný závin? Mňam! Taky tak milujete skořici jako já?

S: Chodit pravidelně cvičit jsem začala před 4 měsíci, a to do místního Sokola. Musím říct, že jsem se nejen zpevnila, ale mé problémy s neustále zablokovanýma zádama už nejsou tak časté. Navíc jsme tu skvělá parta a scházíme se i mimo tělocvičnu :)

S: Letošní první oslava – svátek mého muže – se nemohla obejít bez dortu. A když se nestíhá upéct domácí, cukrárna Bruno, kterou mám nedaleko, to jistí. Tento dort ze tří druhů čokolády je fantastický – doporučuju všema chuťovýma buňkama ;)

M: V lednu nám v Montrealu pěkně nasněžilo a teploty padaly k -30 stupňům, takže nám nezbývalo než se pořádně zachumlat!

M: Podařilo se mi zakončit další semestr francouzštiny. Musím zaklepat, jakou máme ve škole skvělou partu lidí z celého světa :)

M: A za odměnu jsem vyrazila na pár dní na chalupu :) Bez internetu, jen relax. A řeknu vám, že takovou pohodu jsem nezažila skoro rok… Občas tělo i mysl prostě potřebuje vypnout!

M: Odpočívání jsem si zpestřila bruslením v lese…

M: A jízdou na zimní horské dráze :) Tohle se musí Kanaďanům nechat, všelijakých zimních aktivit jsou tu všude mraky!

M: Vyrůstala jsem v malém městě a dětství trávila u babiček na vsích a s rodiči na chalupě, takže já mám upřímně největší radost, když můžu na chvíli vypadnout ze města, sedět u ohně a opékat si buřty :D

 

Jak jste si užili první měsíc v novém roce vy?

WWL