Leden / January in pictures

První měsíc v novém roce máme za sebou (jak to, že tak rychle utekl?) a vy se s námi můžete opět podívat do našich galerií v telefonech :)

S: Hned na začátek ledna jsme měli v práci naplánované natáčení v kamenolomu Zbraslav. Bylo neskutečně zajímavé se podívat, jak například probíhá expedice z lomu. Mimochodem na výsledné video se můžete podívat na fb stránkách Kamene Zbraslav ;)

S: S Bárou jsme vyrazily na rozmazlovací víkend, který pořádaly holky z TAKKAMu.

S: Už jen na výzdobě si daly fakt záležet!

S: Na přivítanou na nás čekala tato bedýnka plná úžasných věcí. Že jsou ti medvídci z ručníků skvělí?

S: Zúčastnily jsme se různých přednášek, namíchaly si vlastní parfém a ještě si užily vířivku a vyhřály se v sauně. Prostě skvělý víkend!

S: Byli jste už v Dalejském údolí? Nádherné místo na procházku, doporučuju ;)

S: Jeli jsme s kolegama na jednání za Ostravu a ejhle! Tady mají sníh! Tak uvidíme, jestli ho uvidíme tady v Praze třeba v únoru :D

B: Tak jsem zjistila, že za leden ve svém telefonu moc fotek nemám :( Asi protože utekl tak rychle, že jsem se z toho vlastně ani nevzpamatovala! Ale víkend se Simčou patřil určitě k tomu nejlepšímu co mi měsíc kromě spousty práce přinesl. A to kouzelné probuzení! Můj první, zatím jediný (a snad ne poslední) sníh na statku Vletice…

B: Věděli jste, že skoro na střeše Kotvy je krásná kavárna patřící k Bibloo fashion? Takže kromě spousty skvělého oblečení, bot a doplňků si pak můžete dát kafe s nádherným výhledem!

 

B: Měl to být relaxační víkend, který mi ale zkazila viróza, a tak se těším na příští návštěvu, protože jsem se do wellness nakonec vůbec nepodívala :( (a ten úsměv je hodně na sílu! :))

B: A jedna „pracovní“, z naší tradiční firemní konference. Nejen jídlo bylo na jedničku s hvězdičkou! No jo, Zátiší umí… :)

M: Krásný začátek února všem z Montrealu! :) Já ani nemůžu uvěřit, že je leden za námi. Ani jsem se po Novém roce nestihla rozkoukat! Příteli se povedl nedávno super úlovek – na benzínce po cestě z práce narazil na „basu“ Staropramene :D

M: Ano, vánoční strom máme a ještě ho budeme mít alespoň do konce února :D Ale hlavně jsem vám chtěla ukázat tip na fajn dárek. My jsme tento ornament dostali od jedné kamarádky sice až po Vánocích, ale myslím, že to byl super nápad :)

M: Letos jsem si opět dala jako jednu ze svých výzev přečíst minimálně 12 knih a hned jsem se na to v lednu vrhla. Přečetla jsem zatím tyto dvě a obě byly super.

M: Na úplný závěr měsíce jsme se vydali s přítelem do Old Montreal  na večeři, abychom oslavili moji novou práci. Sice zůstávám u stejné společnosti, ale budu teď trénovat ostatní to, co jsem do teď sama dělala. A hrozně se na to těším! 2020 zatím vůbec nevypadá špatně :)

 

Jak jste vystartovali do tohoto roku vy?

 

WWL