Letní kosmetická příprava / Summer, I’m Ready!

Ptáci zpívají, na balkoně se mi zelenají bylinky a všude voní grilovačky. To znamená jediné – do Montrealu se vrátilo léto a konečně to tady pořádně ožilo! Sluníčko a teplo mi vždycky vlijí novou energii do žil! Mám radost, že můžu trávit čas venku, předělávám pár drobností v bytě a taky mám náladu se o sebe pěkně starat :) Od nedávna používám pár produktů jako dělaných na léto a dnes se s vámi o ně podělím.

Znáte to, hned jak se oteplí, začneme vystrkovat nožky. A jak už je o mně asi známo, já jsem tvor obecný lenošný a krémovat se po sprše běžným krémem je v místní vlhkosti téměř sebevražda uvařením zaživa :) Ale já jsem na to letos vyzrála! Na falešné opálení svých bělostných nohou používám samoopalovací krém do sprchy Jergens Natural Glow Wet Skin Moisturizer nebo Jergens BB Body Perfecting Skin Cream, který má stejné účinky, ale nepoužívá se ve sprše. Další super vychytávkou je gelový olej na tělo Equate Cocoa Body Oil Gel. Skvěle voní, nanáší se na mokré tělo, takže krásně hydratuje a pokožka po něm vypadá zdravě a šťavnatě.

Na obličej používám v létě méně make-upu, ale o to víc se vyžívám v různých sprejích na obličej, rozjasňovačích apod. Momentálně používám tuhle trojku. Smashbox Primer Water před nanesením make-upu, krémový rozjasňující podklad pod make-up L’Oréal Lumi Glotion (v odstínu Fair Glow) a na závěr líčení kokosový MAC Fix+.

Letos jsem si po dlouhé době vzpomněla na trend lesklých očních víček a pořídila jsem si Lid Lacquer od NYX. Používám ho samotný nebo přes klasické NYX Jumbo Eye Pencils, které zná snad každý. Vyzkoušela jsem i nový tekutý korektor od E.L.F. Camo Concealer, který mě neskutečně mile překvapil. Má sice aplikátor velikosti pádla, ale zakryje všechno! Je to taková hutnější verze Catrice Liquid Camouflage korektoru.

Jsem teď ve fázi umělých nehtů z drogerie a jsem nadšená, jak se za posledních pár let nabídka a hlavně kvalita zlepšila. Nejlepší nehty z drogerie podle mě široko daleko dělá značka KISS. Za mě můžu doporučit tlumenou francii Acrylic French Nude KAN06 nebo nafialovělé Gel Fantasy KGN09. Nedávno se mi ale dostala pod ruku vůně od Fruits and Passion Ocean Flower a poprvé v životě jsem si objednala všechno, co s touto vůní nabízeli! Moc často se mi nestává, že by mě zaujala nějaká vůně a všechny svoje milované parfémy bych spočítala na prstech jedné ruky. Tahle voní jako léto, dovolená u moře, radost, a vždycky mi zvedne náladu!