Listopad / November in pictures

Čas letí jako voda a za námi je předposlední měsíc tohoto roku! Pojďte si oddechnout na chvilku od předvánočních sháněk a ohlédněte se s námi za minulým měsícem :)

B: Každá roční doba má svoje kouzlo a svůj „symbol“. Podzim určitě nejvíc vystihuje spadané listí, které pro mě symbolizuje, že odchází něco pro to, aby mohlo přijít něco lepšího!

B: Třeba tahle voňavá vánoční limitka Nespresso. Tak co, vyberete si kávu s příchutí ostružiny, mandlového dortu nebo zůstanete u černé klasiky?

B: Vždy mě lákalo surfování, a tak jsem si to šla aspoň vyzkoušet do Surf Arény v Praze. A je to teda adrenalin! Naprosto už chápu ty vyrýsované surfaře, protože mě pak tři dny bolelo úplně celé tělo :) Ale bylo to taaak skvělý, že už chápu, že se tento sport může stát pro mnohé návykovým :)

B: V listopadu se vždy koná spousta akcí a uvedení nové kolaborace H&M je už několikátý listopad nedočkavě očekávané. To letošní se v Praze konalo v Martinickém paláci a holkám z La Communcation se povedlo na jedničku s hvězdičkou!

B: Pokud budete hledat nějaké místo, kam byste mohli vypadnout z Prahy, doporučuji prozkoumat stránky Amazing Places, protože tam najdete opravdu kouzelné možnosti. Třeba tuhle chalupu Brusírna v Černém dole, která patří mezi mnohé roubenky od pana Roubala a budete nadšení, jako jsme byli my. Pokud chcete vidět víc fotek, najdete je v mém insta profilu ;)

B: Moje premiéra s tavící pistolí a další skvělý event v produkci La Communication pro Notino. Jo tyhle akce mám na tom předvánočním čase nejraději!

S: Na začátku listopadu býváme přecpaní ještě ze synových narozenin, tak většinou nepečeme ani nekupujeme celý dort, ale jen několik zákusků. Ale svíčka na narozeninové přání nesmí chybět ;)

S: Kiehl´s představil letošní vánoční obaly svých výrobků. Myslím, že potřebuju úplně všechny!

S: Jak už psala Bára – konala se velká akce H&M, tentokrát kolekci navrhl Giambattista Valli a já neodolala tričku, které je pro mě jako dělané :)

S: Během listopadu si sepisuji seznam dárků, které musí Ježíšek koupit pro celou rodinu a postupně si je odškrtávám. Ehm, ehm, ještě má co dělat i teď na začátku prosince!

S: To je tak, když kamarádka zapomene, že v den, kdy spolu máte jít na večeři, má vlastně koupené lístky na koncert :D Tak jsme si místo večeře užily MYDY :)

S: Takhle úžasný listopad si ani nepamatuju! Kdyby takové teplo vydrželo celou zimu, tak se zlobit určitě nebudu :)

S: Doslova na poslední chvíli jsem stihla vyrobit adventní věnec – můj první :) A to na workshopu v nádherném obchůdku DecoLoco.

M: Nám začal v Montrealu listopad pěkně ztuha :D

M: Letos jsem se zařekla, že tahle zima bude první, kterou si záměrně užiju a nebudu jenom přežívat a doufat, že to brzy přejde! Začala jsem chodit cvičit se soukromým trenérem (a protože se u toho nefotím, ale doopravdy cvičím, tak tu neuvidíte žádná gym selfíčka :)) a minulý týden jsem se vydala po dlouhé době do muzea :)

M: Poslední listopadový víkend jsme si užili rodinný výlet do Château Montebello. Bylo tam nádherně! Prošli jsme se, dali si oběd a poseděli u obřího krbu.

M: Nevím, jak to máte vy, ale já Vánoce naprosto miluju! Nejvíc tenhle poslední měsíc když se k nim schyluje. Čím více světýlek, jelenů, sobů, rolniček a bániček, tím lépe! Já si vánoční kýč naprosto užívám!

 

Jaký byl váš listopad? Užíváte si zimní pohodu?

WWL