March in pictures

Březen je za námi, čeká nás aprílový měsíc, snad i nějaké to menší oteplení (už na něj čekáme jako na smilování) a vy se s námi můžete podívat, co vše jsme stihly, a že toho nebylo málo!

Bára se Simčou na přehlídce VaNa1 v rámci MBPFW 2018

B: Březen jsem z velké části strávila na cestách. Tahle fotka je z krásného hotelu LOFT v Bratislavě.

B: Moje make-up essentials. Paletky od Urban Decay miluju. Takže jich s sebou vozím hned několik… Jednu s očními stíny, další s tvářenkou, bronzerem a rozjasňovačem a poslední (není na fotce) plnou rtěnek na různé příležitosti. A co je moje NEJ věc na obočí? Jednoznačně Eye & Brow od Giorgio Armani. Dá se totiž použít nejen na obočí, ale i jako linka nebo stín :)

B: Momentka před odletem do Paříže (detailně vás provedu v mém dalším článku). Vlasy mám vyfoukané od kadeřnice, takhle si to sama, i kdybych se u toho stavěla na hlavu, prostě udělat nedovedu… Ach joooo.

B: Příprava na již zmíněnou cestu. Jen ty lodičky jsem nakonec nechala doma :D

B: A po návratu na mě doma čekala nejen šťastná Elle, ale i sníh… Snad už letos naposledy!

B: Ale stále si uchovávám ducha francouzské metropole. Hádejte, co jsem si přivezla? Ano. Makronky, Vouge a novinku od Chanelu, která mi učarovala. Původní Coco Mademoisele nepatřila k mým favoritkám. Ale tahle nová je úplně jiná! A moje…. Už jsem se dva týdny nenavoněla ničím jiným, což je u mě co říct :) Škoda že už ji na sobě necítím, ale prý to je to nejlepší znamení, že si člověk vybere ten svůj správný parfém.

B: Překvapuje vás po tom, co jste až do teď viděli, tahle knížka? :D Vřele doporučuji, protože je nejen krásná, je i krásně napsaná!

S: Kamarádka si střihla roli v divadelní hře Kabaret pro nezadané aneb svůj k svému a byla skvělá! Vůbec jsem netušila, co se v ní skrývá. Celá hra byla úžasná a smála jsem se od začátku do konce!

S: Moji drazí muži mi na MDŽ přinesli tulipány a krabici plnou belgických pralinek. Můžete hádat, co vydrželo déle! :D

S: Navštívili jsme našeho exkocoura v jeho rodince a má se jako v bavlnce :)

S: Moje babička slavila devadesátiny! Miluju ten její úsměv, který ji vždy celou rozzáří. Připadá mi, jako by to bylo včera, kdy mě brávala do bludiště na Petříně nebo na Žofín a já nakukovala do oken, kde probíhaly taneční. No, a je to více než třicet let!

S: To je tak, když máte kamarádku, která vám odpoledne zavolá, že s ní jdete večer na koncert a vy vůbec netušíte, kdo je Pekař! Evidentně v přehledu české hudební scény značně pokulhávám.

S: Březen, za kamna vlezem. Jak ráda bych se tímto řídila, ale když napadne sníh, tak je přece jasný, že musíme jít sáňkovat! A jelikož Líza sníh nesnáší, snažím se ji na něj zvykat a ukázat jí, jak je skvělý. Hmmm, po odfocení následoval řev, že na tom rozhodně stát nebude :D

S: Loni přesně na den, jsme byli ve Stromovce jen v tričkách, letos v Šárce v zimních bundách :P

M: Taky to tak máte, že jakmile přijdete domů, tak podprsenka letí do kouta a legíny šponujete až do pasu? :) Tohle triko mi donesl Ježíšek a jak se zdá, tak má oči všude :D

M: Když jste se vy všichni v půlce března chlubili, jak je v Česku pěkně 15 stupňů a odhazovali jste bundy, já jsem se brodila novou sněhovou posypkou do práce! Díky bohu, že už to aspoň na chodnících roztálo!

M: Zimní sezónu jsem zakončila bruslením s pracovní partou ve staré části Montrealu, a to bylo super!

M: Celý březen jsem byla posedlá rudou! A pěkně jsem si rochnila v nové rudé rtěnce a staronovém laku.

M: Lak je OPI v odstínu The Thrill of Brazil a rtěnka je tekutá matná od Annabelle Big Show Matte, odstín Glamourous :)

M: Březen jsem taky oficiálně vyhlásila posledním měsícem v sérii „vyžíráme se do plavek“ a „zimní kabát všechno schová“ a od dubna zase začínám jíst jako člověk… Ale než se tak stane, tak jsem si dopřávala dortíky, zákusky a pořádně večeře :D

M: Kdo by třeba odolal domácímu raclette, že?

M: A kdo by vynechal turecký brunch??? Já teda ne! :)

 

Jak jste strávili březen vy? :)

WWL