March in pictures

 

Pravidelně vám přinášíme takové naše malé ohlédnutí za již uběhlým měsícem. Přijde nám, že se ani nenadějeme a už zase připravujeme tento článek. Kdo nám ten čas krade? S: Sice bylo všude ještě šedivo, sucho, ale sem tam už bylo vidět jaro :)

S: Můj muž mi udělal radost růžemi… jen tak… Reagovala jsem slovy: „Ale já nemám svátek!“ :D

S: Kamarádka se mě ptala, co dělám. Moje milá, dělám si nový xicht a moje dítě mi odmítá dát pusu na dobrou noc a křičí, že jsem Fantomas :D

S: Když už jsem u toho nového obličeje. Náš aprílový článek o zázračném krému 4ever young, jehož kompletní přebal jsem vymyslela, měl neskutečný úspěch. Taky jsem se při jeho tvorbě hodně pobavila. Když jsem se viděla na první fotce alá Charlie Theron ve Zrůdě, tekly mi slzy smíchy. Ano, jsem tam maskovaná. Ne, takto skutečně nevypadám, a to ani po ránu, ba ani po probdělé noci a doufám, že ani nikdy vypadat nebudu. Jen mě trošku děsí, že líčení na zrůdičku mi nedalo takové práce, jako nalíčit se normálně :D

S: Po focení outfitu s Bárou jsem se na Náplavce trošku zasekla u labutí :)

S: Tento měsíc proběhla v naší rodině další oslava narozenin. Tentokrát 85.! A jelikož teta nemůže zapomenout na báječné mrkvové šátečky svojí maminky, rozhodla jsem se je upéct a potěšit ji. Byly prý mimořádné, a to mě těší :)

S: Při dopolední siestě na balkoně jsem naproti zahlédla tuhle krásku. Naštěstí na mě počkala, než jsem si doběhla pro foťák.

M: V Montrealu se konal jako každý rok pochod na oslavu dne Svatého Patrika, takže jsme si ho i přes protivnou zimu nenechali ujít.

M: Zúčastnila jsem se e-commerce semináře v Shopify kancelářích v centru a kromě toho, že to bylo zajímavé na informace, tak mají úplně boží pracovní prostředí, kde se musí pracovat jedna radost!

M: Na konci března na mě hopsnul nějaký moribundus a držel se mě docela dlouho, ale hned jak mi bylo trošku lépe, jeli jsme na vyhlídku pokochat se Montrealem. Ten pohled se mi nikdy neomrzí!

M: Po cestě nám skákali přes cestu mývalové, tak jsem vám jednoho vyfotila. Jsou tu na lidi dost zvyklí, protože je krmíme (ehm…) a oni k nám pak na zamlaskání přijdou protože čekají nějakou dobrůtku :)

M: I naše kočka už je zpruzená z té dlouhé zimy a nedostatku sluníčka! A já taky!

M: Už aby bylo krásně teplo, stromy a tráva se zelenala a já jsem si poskakovala venku v nátělníku jako tady při tom focení v létě před 2 roky! Panebože ten čas letí…

Xoxo,

WWL