May in Pictures

Měsíc plný rozkvetlých pivoňek, sluníčka a přibližujících se prázdnin je za námi, tak se  pojďtme podívat, jak jsme si ho užily!

M: Krásný den všem! Květen byl super měsíc! :) Sice bylo počasí párkrát na kašmírový rolák, ale poslední dny nám to počasí v Montrealu vynahrazuje!

M: „Pardon my french“! A to doslova :D Hned po dovolené jsem naskočila do práce a přibrala jsem si full-time francouzštinu. Konečně. Ale řeknu vám, je to fuška!

M: Celý měsíc jsem nosila minimum make-upu a užívala jsem si své opálené a pihaté já :)

M: Kdo by to M: Kdo by to byl řekl, že Jysk prodává takové pěkné police??? Vítej doma kámo!

M: Došel mi „balíček“ z Česka. 10 kilo dobrot! Díky mami a ségra!!!

M: A na závěr května jsme si udělali s přítelem malý výlet do USA na Boldt Castle a samozřejmě jsem se zastavila taky pro nějakou kosmetiku, že? :) V jednom z příštích článků si dáme malý haul a první dojmy, tak se můžete těšit :)

S: Na začátku měsíce jsme si dopřáli prodloužený víkend s kamarády na chalupě a nechyběl ani pidi výlet za zmrzlinou. Ten „žlutý bordel“ jsme míjeli na každém kroku, tak když už lítal všude, kam se člověk podíval, tak tu fotku jsme prostě museli udělat, abychom z toho alespoň něco měli :D

S: Konečně! Konečně mám zase krásné vlásky! Příjemných pět hodinek a jsem jako nová ;) Po mém: „Všechno poškozené a ošklivé ostříhat…“ mám vlasy kratší asi o 10 cm! :P

S: Tak to jsou ty mé slavné 4lístky a 5lístky, které mi přinesly štěstí a bohatství. Určitě jste četli článek, který se k nim pojí, tak víte ;)

S: Výlet s dětmi do centra se neobešel bez nákupu trdelníku. Poprvé jsem vyzkoušela naplněný, a to jablky se skořicí a navrch šlehačka. Mňam!

S: A taky mi dítě konečně vydrží sedět alespoň dvě minutky, než upletu nějaký ten copánek. Víte, co tomu pomohlo? Vybrala si v obchodě sama svůj hřeben, který se jí líbí!

S: To mi takhle Bára napsala, jestli nezajdeme odpoledne na zmrzlinu. Jenže já jsem kvůli hlídání mohla až večer. Manželovu zvednutému obočí: „S Bárou? Na zmrzlinu? VEČER?“ se směju ještě teď. Jooo, uznávám, zní to divně :D

B: Z mého dalšího pracovního výletu do Bratislavy, kam se v červnu skoro přestěhuju :)))

B: Ten nejlepší dort? Pro mě určitě se na favorita pasuje marcipánový z Cafe-Café. Miluju ho, a tak když jsme si tam daly sraz s Martinou z blogu Sequence Maeddi a Káťou z Blond Blog4You, nemohla jsem odolat. Jo a bylo to super odpoledne!

B: Když se mě kamarádka před výletem do Itálie ptala, co chci přivézt, nezaváhala jsem ani vteřinu. Přeci Vogue! Nemůžu se dočkat prvního českého vydání v srpnu…

B: Někdy pěkně „prasím“. Když jsem si objednala k večeři koleno, vzbudila jsem velké pozdvižení a celý personál se na mě chodil dívat. No je fakt, že jsem sama netušila, že bude mít 1,5 kila! Ale byla jsem statečná a zdolala ho :D

B: Moje letošní první koupání v nafukovacím bazénku :) A ta malá princezna je jen polovina z dvojčat, které jsou prostě boží. Fotku udělala kamarádka aniž bych o tom věděla ve chvíli, kdy jsme zrovna řešily něco strašně důležitého pod mým kloboukem :) Není kouzelná?

B: Navštívila jsem vlasový salon Daniela Hair Style, kde mi strašně sympatická majitelka (překvapivě) Daniela vysvětlila, jak se mám správně starat o svoje vlasy a pomohla mi vybrat produkty, které jsou pro mě nejlepší! První je šampon Bright Blonde pro oživení a výživu blonďatých vlasů. Je fialový, stahuje žluté odlesky a po umytí máte pocit jako po čerstvě udělané barvě. Navíc vůbec nevysušuje! A nádherně voní! Kondicionér jsme vybraly z nejluxusnější řady Oribe Gold Lust, protože moje vlasy potřebujou něco fakt silného, aby se dostaly do kondice. A bonus, vůbec je nezatíží! Jo a to že krásně voní už nemusím opakovat… Maximista Spray pro dodání objemu se nanáší lehce před foukáním a už se neoplachuje. Protože objem je další věc, co potřebuji! A ta poslední lahvička je Balm D’Or, ochrana před tepelným stylingem. Moc důležité, aby se vlasy při foukání nelámaly. Navíc se učím foukat vlasy přes kartáč a vážně dělám pokroky. Nikdy bych nevěřila, že stačí jen někdo, kdo mi konečně řekně jak na to! Děkuji Danielce za skvělou péči a pokud byste chtěli také tak poradit, můžete se objednat přímo tady. A všechny ty super produkty najdete v eshopu Oribe, pro jistotu prolink zde. Tak mi dejte vědět, co jste si vybrali a jak jste spokojení!

Krásný červen!

Pusu

WWL