May in pictures

Máj lásky čas… Víte, jak jsme ho strávily my? Nejen láskou ;)

S: Když jsem se probírala svými fotkami za květen, zjistila jsem, že jsem toho zažila oproti zimním měsícům mnohem víc! Začala jsem kulturou v divadle Kalich, kde jsem byla poprvé. Ani tak mě nezaujalo představení, jako spíše moderní klimatizace v podobě díry/okna/větračky/nebocotobylo ve stropě.

S: Do Prahy zavítala moje kamarádka z Bratislavy s kolegyněmi na dámskou jízdu a já jsem je šla přivítat do jejich apartmánu na Václavském náměstí, kde měly tento úžasný výhled a my si ho vychutnaly se sklenkou vína na terase.

S: Bude líp! Doufejme…

S: Naprosto luxusní dezerty v La Gare! Kdo je mlsný jako já, určitě si přijde na své!

S: Koncert Monkey Business ve Žlutých lázních – pecka, kterou jsem si užila a vychutnala i přes bolest v krku (holt jsem si nezazpívala) a další den jsem vyfasovala antibiotika.

B: Jezdili jste někdy na elektrické koloběžce? Musím říct, že to je legrace, i když se trochu obávám, že bych možná lehce srážela turisty :D Tak raději zůstanu nohama pevně na zemi.

B: Prohlašuji terasovou sezonu za zahájenou! Mám se svou dlouholetou kamarádkou pár míst, kam rády chodíme probírat takové ty holčičí věci, a terasa T-Anker je jedním z nich. Chápete ne, Aperol, krásný výhled, sluníčko…. No není ta Praha nádherná?

B: Když jsem v práci a vy všichni jste u vody, protože je venku 30 stupňů a pálí slunce, vůbec vám nezávidím, protože i na mě svítí! :)

B: Kytka… Škoda, že nejde na fotku přenést, jak voněla….

B: Moc ráda už několik let spolupracuji s Bárou Polákovou, a tak když mi zase před předáváním Andělů zavolala, popadla jsem kufr a utíkala. Ona je prostě úžasná!

B: Budu se opakovat, ale není ta Praha prostě NÁDHERNÁ!!! Btw. nápad jít sem fotit vznikl úplně náhodou a jsem za něj moc ráda, protože miluju objevovat místa, o kterých jsem neměla ani tušení. :)

B: Asi vám trochu dlužím finále příběhu s vaflemi. Ono totiž ještě žádné není.. Tahle byla moc dobrá, určitě si na ní na Letnou zajděte, ale já hledám dál… :)

B: Mistři! :) Povím vám, dvě holky na fotbale je evidentně vždycky atrakce.. Ale copak jsme si jako slávistky mohly nechat ujít oslavy titulu po 8 letech?

B: Už jste někdy zkoušeli paddleboard? Já na to koukám ve Žlutých Lázních už pár let, ale teprve letos jsem sebrala odvahu. Je to super! Rozhodně se na něj vrátím.

M: Mám nový boty a triko! Třikrát hurá že nebudu chodit naboso :)

M: Montrealem zavoněla svíčková! Od nás z bytu! Uvařila jsem ji úplně sama! I ty knedle jsem dělala!

M: Pomalu, ale jistě měním požární schodiště na zahradu :)

M: To je radosti ze života!

M: Znáte Fairy Bread? Toust pomazaný máslem a posypaný posypkou na dort. Tohle je taková hardcore verze se vším, co máme doma. Podle mě naprostá nepoživatelnost, ale přítel si pošmakoval :D

M: Naschválníček si nově ustlal v klíčící misce! Někde pod ní jsou rajčata a papriky…

M: Miluju odpolední svačinky na balkoně, když svítí sluníčko a je mi prostě fajn!

 

Jaký byl váš květen?

Xoxo,

WWL