Miracle GEL od Sally Hansen

Horkou novinkou na trhu je miracle GEL od Sally Hansen. Jeho hlavní výhodou je, že k jeho použití není potřeba UV lampy, k jeho zatvrdnutí stačí pouze miracle GEL top coat a obyčejné světlo. Výrobce slibuje krásné nehty až 14 dní. Jakmile se tento výrobek objevil v prodejnách drogerie DM, vydala jsem se na nákup. Výhodné balení barevný lak + top coat je k zakoupení za 399 Kč.

Rozhodla jsem se pro červený odstín č. 470. Příjemně mě překvapilo, že štětec pro nanášení je široký a aplikace je tudíž velmi snadná. K dokonalému krytí mi postačila jedna vrstva gelového laku a jedna vrstva top coat. Během chvíle byly nehty suché, což je pro mě výhoda, jelikož nevydržím „nic nedělat“ a často si nános laku poničím dříve, než zaschne.

Slibovaných 14 dní ale lak nevydržel. Je ale pravda, že přesto, že jsou moje nehty lámavé a třepící a že jsem bez rukavic vydrhla celý byt, byly krásné celých 8 dní!

Proto jsem se do DMka vydala znovu a koupila si ještě jeden miracle GEL – ve světle růžovém odstínu č. 430. Tentokrát ale jedna vrstva nepostačila, musela jsem aplikovat dvě, tudíž doba tvrdnutí se prodloužila asi na 20 minut. Bez větší zátěže vydržel krásný také 8 dní.

Každopádně pokud nefandíte klasickým gelovým lakům a obyčejný lak vám vydrží na nehtech maximálně dva dny, je tato novinka to pravé pro vás! Za sebe ho můžu jedině doporučit a běžím si koupit další odstín :)

Miracle GEL from Sally Hansen is hot news in the world of nail polishes! Compared to classic gel manicure, there is no need for a UV lamp. All you need is just a miracle GEL top coat and day light. This new nail polish system promises beautiful nails for up to 14 days. As soon as this product appeared in DM drugstores, I went shopping immediately to get myself one. You can buy a set of coloured nail polish + top coat at an affordable price of 399 CZK.

I decided to go with their classic red shade #470. For a perfect result I used only one coat of the red base color and one coat of the top coat. The application was very easy thanks to a wide brush, and my nails were dry within minutes.

It’s important to say that the nail polish did not last 14 days, but it is true that the nails lasted about 8 days in perfect condition, even after doing a lot of housework.

After that I went to DM drugstore again to buy another miracle GEL, this time in a light pink shade #430. Unfortunately, one coat wasn’t enough, so I had to put two coats to get the perfect result. With this extra coat, the nails took longer to dry, about 20 minutes. As with the first time, the nails lasted in beautiful condition for 8 days.

If you are not a fan of classic gel manicure and are tired with normal nail polish lasting you just 2 days, then this miracle GEL system is for you! I highly recommend it and right now I’m going to go get myself my third shade :)

xoxo, S.

 

Follow my blog with Bloglovin