Monday vibes

Krásné pondělí dámy (a pánové)! Doufám, že jste prožili báječný jarní víkend a teď zase hurá do práce… Jak to máte s pondělky? Já jsem asi divná, ale mám je ráda. Mám ráda to očekávání, co přinese nový týden a možná to trochu zavání workoholismem, ale mám ráda i ten pracovní kolotoč. A navíc mě tento týden čeká vážně příjemné zpestření :) Jedu do Paříže na training, což asi nebude úplně odpočinková záležitost, ale těším se moc. Už pár dní několikrát denně kontroluji předpověď počasí na různých serverech, protože si s sebou chci samozřejmě zabalit oblečení v jarním chic pařížském stylu, ale nevím nevím.. Mění se to totiž každou hodinu… Možná zmrznu a pravděpodobně i zmoknu :D (deštníky nesnáším). Vyslala jsem samozřejmě přání, takže věřím, že to nakonec vyjde, ale pravděpodobně ten kufr ještě tak třikrát přebalím :D.

Když jsme se Simčou fotily tyhle fotky, bylo v Praze asi -8. Ale protože i přes to vyšly celkem hezky (Simča je kouzelník), rozhodla jsem se je sem dát. Třeba za dva týdny bude 20 stupňů a už bych omotaná šálou vypadala jak šílenec… Kéž by!

Pamatujete si asi z deseti článků mou černou kabelku RLL? Tahle je nástupce „pytlíku“, který bohužel nezvládl každodenní nálož několika kg a umřelo mu ucho. Vlastně jsem překvapila sama sebe, že jsem výměnou sáhla po této elegantní krásce. Navíc v hnědé barvě. Asi fakt stárnu :D Líbí se vám?

Coat / Massimo Dutti

Jacket & Dress / Orsay

Jeans / Hollister

Scarf / Zara

Handbag / Ralph Lauren

Sneakers / Aldo

 

Pusu, a mějte úžasný týden!