Monochromatický look

Jak už jistě dobře víte, moje nejoblíbenější looky jsou ty monochromatické a jasně, že černé! Při monochromatickém outfitu je důležité dodržovat jedno základní a naprosto jednoduché pravidlo, a to je mix materiálů. Takže pleteninové šaty s krajkou, semišové boty, koženkové sáčko a kožíšek (který jste na mně mohli vidět už zde nebo zde) je naprosto ideální kombinace a skvělý příklad toho, jak dát správně jednotlivé kousky v monochrome outfitu dohromady tak, aby byl výsledek co nejlepší. Na závěr jsem přidala ještě shopping bag s nápisem vzhůru nohama „From another point of view“, která je nejen praktická a vejdou se mi do ní všechny pro mě nezbytné věci, ale ještě je vtipná a celý look pak nevyzní příliš „dámičkovsky“ (to je slovo :D).

Při dodržení výše uvedeného pravidla získáte vždy outfit, který vypadá dobře a nemusíte stát ráno hodinu před skříní a lámat si hlavu nad tím, co si proboha máte vzít na sebe. Slouží i jako taková záchrana, kdy se musíte nepředvídatelně připravit během chvíle na nějakou akci. Prostě sázka na jistotu. A ušetřené drahocené minuty můžete využít například k preciznímu nalíčení rtů ;)

Další nespornou výhodou je, že pokud budete od hlavy až po paty oblečená v jedné barvě nebo v odstínech jedné barvy, opticky vás to prodlouží a zeštíhlí, a to se vyplatí.

dress Reserved / over knee shoes Humanic / jacket, ring HM / faux fur coat, shopping bag Orsay / watch Cluse

A co vy a monochromatické outfity? Přišli jste jim na chuť? A pokud ano, jaká barva je vaše nejoblíbenější?