Montreal Daycation

Dobré ráno! Taky máte někdy pocit, že vám všechno přerůstá přes hlavu? Na nic není čas, povinnosti se hromadí místo toho, aby ubývaly a někdy není ani chvilka na odpočinek nebo zábavu???  Tak přesně takhle jsem to měla já poslední 2 měsíce. Mezi školou, prací, blogem a dalšími povinnostmi nového imigranta jsem se minulý týden už málem složila. Nakonec jsem ale našla řešení: daycation! Prostě jsem se na všechno jeden den vyprdla :D A místo toho strávila den děláním jenom toho, co mám ráda! A víte co? Ono se to bez vás ve škole nebo v práci jeden den v klídku obejde :)

Mé daycation se nakonec chytnul i přítel a takhle jsme strávili den. Ráno jsme si samozřejmě přispali! Zašli jsme si na snídani, do hospody na pivo, prošli jsme se po St Laurent Blvd, kde jsem vám nafotila všechny tyhle krásné fotky (jsou součástí montrealského Mural festivalu), zašli jsme do spousty různých obchodů s oblečením a jídlem, dali jsme si zmrzku a mně se podařilo v jednom maďarském krámě koupit šestku citronových Mattonek a Nugetu!!! JOOO!

Kdybyste se někdy dostali do Montrealu, tak určitě musíte zajít sem – Schwartz’s Deli – kde dělají slavné montrealské smoked meat (uzené maso). Dělá se z hovězího a určitě si pošmáknete!

Den jsme zakončili mou nejoblíbenější vyhlídkou na Montreal a samozřejmě nesměl chybět ani mýval :)

Jednou za čas je fajn (a řekla bych, že i nutné!) hodit všechno za hlavu a užít si super den! Někdy v tom návalu a stresu člověk úplně zapomene žít. Uvidíte, že když si jeden takový den občas dopřejete, tak se vrátíte zpět do toho kolotoče alespoň s malým úsměvem :)