My everyday makeup routine

Pořád používám Kiehl’s takže i když už vypadám o něco lépe, ještě jsem flekatá a sem tam nějaký ten pupínek. A jak to ráno rychle a snadno zamaskovat vám dnes ukážu :) Na den se většinou nemaluju nijak výrazně a vždy si to snažím usnadnit, co to jde! Podle mě je mnohem důležitější mít zdravě vypadající a sjednocenou pleť než být samý červený flek a k tomu linky jako Amy Winehouse.

Líčení mi nezabralo déle než 15 minut a většinu času jsem strávila sjednocováním pleti. Zbytek je záležitostí pár minutek. Ještě jsem si to usnadnila použitím krémového bronzeru místo očních stínů.

Začínám klasicky hydratačním krémem a na rozjasnění mdlé pokožky používám MAC Strobe Cream. Pak následuje nějaký podklad – BB krém nekryje dostatečně, takže jsem použila make-up od KIKO Unlimited Foundation v odstínu Warm Beige 30, který jsem naředila trochou bílého MAC Face and Body, protože samotný na mě byl moc tmavý. Co nezakryje make-up, doženu tekutým korektorem. Momentálně používám Collection Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer a kryje moc dobře. Na domaskování neřádů, kteří jsou extra odolní, používám hutnější krémový korektor Catrice Camouflage Cream (ten v kalíšku).

Pak si vyrobím lícní kosti a zmenším svoje vysoké čelo trochou krémového bronzeru Sonia Kashuk Undetectable Cream Bronzer. Mám sice suchou pleť, ale vždy se trošku zapudruju – hlavně tam, kam jsem nanesla korektor, aby pěkně držel na svém místě. Krémový bronzer používám i místo krémových očních stínů. 2-3 tahy a je to! A VŽDYCKY si natáčím řasy! Moje milované kleštičky od Shu Uemura se mi jednou ráno při líčení zlomily zrovna když jsem v nich měla skřípnuté řasy a bylo to tedy o fous, že jsem si nevypíchla oko! Tyto jsou nějaké levné z drogerie.

TÉMĚŘ VŽDY používám voděodolnou řasenku. Klasické už skoro nepoužívám, protože nikdy neudrží řasy natočené. Jedna z mých nejoblíbenějších je tato Catrice Glam & Doll Volume Mascara Waterproof. Obočí si barvím, takže se s ním většinou taky moc nepářu a používám jen hnědý gel na obočí NYX Tinted Brow Mascara, který vyčešu čistým štětečkem, pokud jsem to někde přehnala s nánosem barvy a aby obočí vypadalo přirozeně. Nakonec trošku tvářenky Smashbox Blush Rush v odstínu Bare a trošku lesko-rtěnky od L’Oréal a jsem ready ;)

Jak dlouho vám trvá se ráno nalíčit?