My lipstick challenge

Za poslední dobu jsem v líčení nějak zlenivěla… Znáte to taky? Doma make-upu nad hlavu, ale najedete do rutiny a každý den se líčíte stejně? Už jsem nudila samu sebe a chtělo to trošku změnu! A tak jsem si před pár týdny vymyslela takovou malou výzvu :) Pravidla: Týden v kuse MUSÍM KAŽDÝ DEN NOSIT RTĚNKU, ale pokaždé JINOU! Ať si taky svoji minutku slávy užije i kosmetika, která se mi krčí někde na dně šuplíku a abych z lenosti nepoužívala pořád dokola jenom balzám na rty.

Produkty den po dni:

  1. Bourjois Rouge Edition Velvet, odstín Pink Pong
  2. Tarte Tarteist Lip Paint, odstín Birthday Suit
  3. Chanel Rouge Allure, odstín 187 Genial
  4. MAC Lustre, odstín Plumful
  5. Essence Lipliner, odstín 12 Wish Me a Rose
  6. NYX Soft Matte Lip Cream, odstín Prague
  7. NARS Velvet Matte Lip Pencil, odstín Cruella

Bylo to vůbec k něčemu?

Velký krok pro lidstvo moje výzva sice nebyla, ale mě to bavilo. Zase jsem si vzpomněla, jak dobře se cítím ve výrazných rtěnkách a teď je zase budu nosit častěji! Přece jen výrazné rty dodají něco extra. Takže dámy, překonejte taky občas svoji lenost! Neznám nikoho, kdo by se s trochou make-upu cítil hůře než bez něj :)

A na závěr mám pro vás 2 rady, pokud taky fandíte výrazným rtěnkám. Určitě si pořiďte nějakou tekutou matnou – nanáší se snadno a po zaschnutí dobře drží, takže nebudete muset hlídat každý svůj pohyb a kontrolovat v zrcátku každou minutu, zda nemáte šmouhu až někde na čele. Taky doporučuji si jednou za pár dní udělat peeling rtů a přes noc je vyživit dobrým balzámem, aby byly rty krásně hebké. To je správný základ pro matné rtěnky, které vám potom nebudou na rtech flekatět a olupovat se.