Ne tak ledajaká kosmetika / Not So Ordinary Cosmetics

Krásný den všem přeji z Montrealu! Nedávno jsem si objednala na vyzkoušení pár produktů od značky The Ordinary. Řeknu vám, že někdy je docela problém se vyznat v tom nepřeberném množství produktů, které na nás kosmetické firmy neustále chrlí. Nehledě na přemrštěné ceny některých z nich. The Ordinary je ale naprostý opak a tím si mě tahle značka získala! The Ordinary se mi zamlouvá hned díky několika věcem: úžasná kvalita, nízké ceny, minimalistické obaly a celková filozofie značky, kdy platíte pouze za kvalitní produkt namísto navoněné bídy v barevném kalíšku.

Pro začátek jsem si pořídila 4 produkty. Mám normální a v zimě suchý typ pleti se začínajícími vráskami, a tak chci pleť hlavně hydratovat.

 

* Kyselina hyaluronová s vitamínem B5 (Hyaluronic Adic 2% + B5)

Tato kombinace hydratuje pleť a omezuje tvorbu vrásek.

* Hydratační sérum (100% Plant-Derived Squalane)

Ochraňuje před ztrátou vlhkosti a elasticity pleti.

* Hydratační krém (Natural Moisturizing Factors + HA)

Hydratuje pleť a nanáší se po kyselině hyaluronové a pleťových sérech, aby zamknul jejich hydratační účinky v pleti.

* Arganový olej (100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil)

Velmi známý za studena lisovaný arganový olej má mnoho využití jako další přírodní oleje. Je skvělý nejen na pleť, ale i na pokožku těla, nehty  a vlasy.

 

Základem péče o pleť s produkty od The Ordinary je myšlenka vrstvení produktů. Každý produkt má nějakou svoji funkci a jednotlivé kroky na sebe vzájemně navazují, aby se zajistilo správné a co nejlepší působení všech produktů. Moje rutina vypadá následovně:

 

RÁNO

  1. Kyselina hyaluronová s vitamínem B5
  2. Hydratační krém

 

VEČER

  1. Kyselina hyaluronová s vitamínem B5
  2. Hydratační sérum
  3. Hydratační krém

 

Arganový olej nepoužívám na obličej, ale zato má asi mnoho dalších využití! Já osobně ho používám nejradši na kůžičku kolem nehtů, na dekolt a na konečky do vlasů.

 

Kosmetiku The Ordinary můžu jen doporučit! Za naprosto směšnou cenu dostanete super kvalitu a neuroníte slzu pokaždé, když vytáhnete v obchodě platební kartu :)