Nejlepší drogerkové řasenky

Pokud bych mohla používat v životě jen jeden jediný kosmetický produkt a všeho ostatního bych se musela vzdát, rozhodně bych sáhla po řasence! Samozřejmě voděodolné!
Jelikož jsem docela blond a řasy mám sice docela dlouhé, ale rovné a světlé, tak vypadám bez řasenky jako lebkoun :D Proto bych se klidně vzdala čehokoliv za cenu voděodolné řasenky. Dobrý kartáček a voděodolnost jsou pro mě základní kritéria. Nejen abych si nemusela celý den kontrolovat pandí očka, ale především proto, že voděodolné řasenky dobře drží řasy natočené. Před aplikací si vždy řasy natočím klasickými kleštičkami a zapudruji celé oční okolí i samotné řasy. Poté nanáším 2 vrstvy na horní řasy a 1 slabou vrstvu na vnější polovinu spodních řas.
A které drogerkové řasenky jsem si za posledních pár let nejvíce oblíbila? Jednou z nich je L’Oréal Lash Paradise a druhou Maybelline Lash Sensational. Obě samozřejmě ve voděodolné verzi.
Maybellinka má zahnutý plastový kartáček, který má na jedné straně krátké a na druhé straně dlouhé štětiny. Bohužel musím říci, že ty dlouhé štětiny mají takový rozestup, že se mých řas ani nedotknou, takže používám jenom tu stranu s krátkými štětinkami. Tahle řasenka krásně rozčeše a dodá jim objem i délku. Na začátku je ale docela tekutá, takže doporučuji otřít přebytečný produkt. Já mám nejradši když je trošku vyschlá po pár týdnech používání.
L’Oréal Lash Paradise má klasický štětinový kartáček, který je docela velký a má hustě křížem krážem sazené štětiny. Žádné velké kudrlinky a vymoženosti, ale nanese perfektní množství produktu a stejně jako Maybellinka řasy krásně rozčeše, obalí a dodá jim objem i délku. I tato řasenka začíná na té tekutější stránce, ale na rozdíl od Maybellinky není třeba se nijak zbavovat přebytečného produktu. I u téhle ale preferuji, když trošku vyschne.

Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?