Nejlepší levná kosmetika / The Best Drugstore Cosmetics

Krásné ráno vám všem! Poměrně nedávno jsem si objednala spoustu make-upu od E.L.F., ale úplně jsem zapomněla na jejich pleťovou kosmetiku! A protože jsem se toto léto podívala několikrát do USA, vyrazila jsem do Targetu, abych si nasyslila do zásoby :)

Od E.L.F. už jsem měla vyzkoušený hydratační krém, které naprosto zbožňuji. Nevěděla jsem ale, že mají dostupné celé dvě ucelené řady – na suchou a mastnou pleť. A upřímně musím říci, že tohle je nejlepší řada péče o pleť z drogerie, která se mi kdy dostala pod ruku. Já si moc na všechny produkty od jedné značky nepotrpím, ale tady se E.L.F. trefil. V řadě je denní a noční krém, pleťový čistící krém, jemný peeling, hydratační primer a hydratační chladivý balzám pod make-up. Ráda ještě používám roll-on na pupínky.

Tento peeling mi připomíná můj nejoblíbenější peeling z Oriflame, který se podle mě už ani nevyrábí :) Je nesmírně jemný, ale pleť nádherně projasní!

Kdybych si měla z celé řady vybrat jen jednoho favorita, byl by to tento denní hydratační krém (vlevo). Dostává 1000 bodů za hydrataci, za to že nelepí a má to nejlepší balení na světě!

Na druhém místě by se umístil tento hydratační chladivý balzám. Já jsem ho používala hodně v létě, když bylo hrozné horko. Funguje místo krému, zchladí pleť, zhydratuje vysušená místa na pleti a je skvělý i na hydrataci kolem očí.

V neposlední řadě bych vám ráda doporučila i tento primer. Stačí ho nanést malinko, aby neucpával póry a nejlépe poslouží na sušších místech v obličeji. Pokud nejste totální sušenka, tak bych se vyhnula mastnější t-zoně.

 

Pokud na kosmetiku E.L.F. někde narazíte, tak určitě vyzkoušejte alespoň denní krém a chladivý balzám z této řady! Za mě můžu jedině doporučit :) Máte nějakou kosmetiku z drogerie na kterou nedáte dopustit?