Listopad / November in pictures

První svíčka na adventním věnci zapálena, vánoční kaktusy začaly kvést, lidé zběsile pobíhají po nákupních centrech a všude to začíná vonět cukrovím. Pojďte se na chvíli zastavit a podívat se s námi na náš listopad…

B: Listopad je čas teplých čajů a čtení knížek pod dekou.

B: A je to tu zase, pár týdnů jsem v Bratišlavě nebyla, tak jsem se tam opět vydala na pracovní cestu. A protože se výrazně ochladilo, večer jsem strávila v horké vaně relaxací.

B: Další krásná akce Nespresso, na které jsme poznávali vánoční limitovanou edici, která je inspirovaná Paříží. Taky milujete ty nové šálky? Úplně lákají k tomu je chytit do promrzlých dlaní a zachumlat se pod peřinu.

B: Nový Vogue, další káva. Můj relax…

B: Ale ta zima dokáže být i nádherná. Mrazivé ráno a vycházející sluníčko nad Vyšehradem. Kéž by to tak bylo celou zimu!

B: Vypadá to, jako že jsem se cpala makaronkama celý listopad :D

B: Nej fotky vzniknou vždy, když se potkáme se Simčou. Máme toho sice obě nad hlavu, ale čas si na sebe vždy uděláme!

B: Fotky vánočního stromu na Staroměstském náměstí budou následovat jako povinné v prosinci, tady se teprve připravuje ;)

S: Na začátku listopadu jsem oslavila své 37. narozeniny! Nu což, je to jen číslo a na dort jsem si stejně napsala 27 :D Ostatní sice tvrdili, že se špatným číslem na něj nemám nárok, ale stejně jsem si svůj kousek ukořistila ;)

S: Omluvte sníženou kvalitu fotky, závada není na vašem příjimači :D Jen jsme nebyly schopné v tom fofru pořídit nějakou lepší. A co že jsme to s Bárou dělaly? Vedly jsme fashion workshop v designovém obchůdku Takkam v Příbrami (psaly jsme vám o něm před více než rokem zde). Majitelky Katky od té doby ušly pořádný kus cesty – přestěhovaly se do větších prostorů a letos slavily podnikatelky roku – ještě jednou moc gratulujeme!

S: Byla jsem v Imaxu na Fantastických zvířatech 2, na které jsem se strašně těšila a bylo to skvělý! Takže všichni fanoušci Harryho Pottera – tohle musíte vidět!

S: Koncert Lucie – já je prostě miluju! Takže když před rokem a půl vyhlásili, že budou mít koncert k novému albu Evolucie, na nic jsem nečekala a hned si pořídila vstupenku. Tu jsem si přimagnetkovala na ledničku a těšila se a těšila a těšila. Čas plynul, přišel říjen a s kamarádkou jsme se rozhodly, že si podzim zpříjemníme wellnessem. Slovo dalo slovo, zamluvily a zaplatily jsme si hotel a… a pak jsem zjistila, že je to na stejný termín, jako má být koncert. Oh my God! Takže jsem hned zasedla k počítači a horko těžko sehnala lístky na čtvrtek 23. 11., protože v pátek jsme už měly odjíždět do Karlových Varů. Haha! Jenže jsem se špatně podívala do kalendáře a 23. bylo v pátek, že? Takže jsem měla několik vstupenek a na koncert jsem stále nemohla. Ale jak už správně tušíte z fotky, konal se happyend. Pro mě nepoužitelné lístky se mi podařilo prodat přes FB a tam jsem koupila i ten správný – na čtvrtek. Jsem to ale blondýna, co? :D

S: Hotel Millenium v Karlových Varech – skvěle jsme si to užily a zrelaxovaly se do zásoby. ;)

S: Byly jsme s Bárou na představení nové kolekce Van Graaf pro SS 2019 – btw. je opravdu z čeho vybírat! A měla jsem tam s sebou jako doprovod i Lízu. Samozřejmě s kočkou, ta nemohla zůstat doma ;)

S: Hmmm, už půl roku jsem nebyla u kadeřnice, asi by to chtělo… (V době, kdy čtete tento článek, mám už návštěvu za sebou a výsledek jste mohli vidět buď na mém Instagramu nebo si musíte počkat na nějaký můj další článek.) ;)

M: U nás v Montrealu už zavládla zima, ale i tak jsem vám zvládla nafotit jeden outfit, který najdete v předchozím článku :)

M: Po dlouhé době jsme se s přítelem vydali na romantickou večeři oslavit jeden pracovní úspěch a potom jsme se prošli městem. Všechno je tu krásně svátečně vyzdobené!

M: Udělala jsem si malou radost a za šíleně uspěchaný a nadupaný měsíc jsem se odměnila 2 parfémy. Mám ráda tenhle minimalistický design a zajímavé vůně! Ze všech příchutí na světě nejvíc miluju všechno pistáciové, takže ten byl jasná volba. A ten druhý s vůní kokosového mléka jsem tam taky nemohla nechat! Oba jsou z Urban Outfitters.

M: Minulou neděli jsem nakupovala a sháněla s přítelem dárky pro jednu montrealskou charitu, a protože jsem se nedávno rozhodla se trošku „odvázat“ a začít zkoušet různé kavárny (a že jich tady je!), zastavili jsme se po nákupech v Café Olimpico. Samozřejmě jsem si dala i několik cannoli, že! :)

M: Pomalinku finišuji svoje předsevzetí na tenhle rok – přečíst aspoň 12 knih. Na konci listopadu jsem dočetla The Good Daughter od Karin Slaughter a musím říct, že se to četlo samo. Kdo má rád vraždy apod. tak doporučuji! Během prosince se ještě chystám dočíst Motivated Money a The Little Book of Hygge.

M: A samozřejmě co by to bylo za listopad a plískanice bez domácího raclette???

 

Podělte se s námi o to, co jste dělali v listopadu vy!

WWL