Listopad / November in pictures

Dny jsou čím dál kratší, ale na druhou stranu je to předzvěst blížících se Vánoc, na které se těšíme. Co jsme dělaly kromě online nakupování dárků? Podívejte se ;)

B: Pořádně nabalit a hurá ven! Co také dělat jiného, než chodit na procházky, nebo uklízet v téhle době, že? Elle se tam samozřejmě musela naaranžovat taky :D
B: Tady vypadám vážně spokojeně. Aby také ne! Jedu vyzvednout svatomartinskou husu na oběd s rodinou. Letos jsme si ji objednali v „Zas a znova“ a byla vážně skvělá. Co vy, pečete si ji sami, nebo sázíte na jistotu jako já?
B: A takhle to u nás vypadalo většinu listopadových večerů…
S: Listopad je můj měsíc. Ne, že bych tak milovala podzim, ale slavím narozeniny. Věřím, že jsem do té brzké čtyřicítky vykročila správnou nohou ;)
S: Toto sice není dárek k narozeninám, ale jako by byl :) Aktuálně pro vás testuju kosmetiku ACM a vy se můžete těšit na recenzi.
S: „New in“ – Tyhle boty jsou skvělý! Sice jsou nositelné jen v suchém počasí, ale chodí se v nich prostě samo. Krásně se totiž přizpůsobí tvaru nohy. Jsou k dostání v 6 barvách a seženete je na tijnhome.com.
S: Cvičení nám sice ještě nezačalo, ale od hlavní cvičenky dostáváme výletní úkoly na každý týden. Jedním z nich bylo objevení menhiru v Divoké Šárce. Musím říct, že to bylo celkem dobrodružství, protože nás navigace vedla úplně jinam, ale nakonec jsme ho našli ještě za světla :D

Přejeme vám krásný advent!

WWL