October in pictures

Podzim už je v plném proudu! Pojďte se podívat, co jsme všechny 3 ten uplynulý měsíc dělaly :)

S: S Bárou jsme se zúčastnily módní přehlídky značky Kazar, kterou jste mohli vidět na našem Instagramu v Instastories.

S: Podzim láká ke sbírání ořechů, kaštanů, barevného listí, ale i jeřabin.

S: Každý rok tvořím kalendář z fotek dětí a každý rok plaším, že těch fotek mám málo. Vytáhla jsem je proto jeden krásný slunečný den ven, abych to napravila. Ehm ehm, samozřejmě k velké radosti synáčka, protože ten focení nesnáší :D

S: Proběhla oslava prvních synových kulatin. Strašně to letí!

S: Jeden den jsem se věnovala prodeji věcí po dětech na bazárku, který dvakrát ročně pořádá moje kamarádka na Hájích. Kam dáváte již malé věci vy?

B: Moje maminka slavila krásné kulaté narozeniny, a tak jsme ji s bráchou uspořádali malou oslavu. Věděli jste, že si můžete pronajmout plně vybavený hausbot a plavit se s ním po Vltavě? Byla to paráda! Grilování, pití, sluníčko… Vyšlo to perfektně. Sice jsme oslavu museli kvůli času uspořádat až v půlce října, ale lepší termín jsme vybrat nemohli. Všechny víkendy před tím lilo a byla zima, ale tuto sobotu vylezly teploty nad dvacítku :)

B: Pátý ročník Signal Festivalu byl pro mě trochu zklamání (asi po těch předchozích ročnících očekávám pořád lepší a lepší zážitky), ale videomapping na kostel Sv. Ludmily byl tradičně krásný.

B: Simča už zmínila naší účast na přehlídce bot Kazar. Užily jsme si ji moc :)

B: A přesně takhle bych chtěla trávit všechen čas až do jara!

B: Jak jsme šly s Elle volit…

B: Kafe, kafe, kafe! Bez něj ráno (ani odpoledne) nefunguju…

B: Na Václaváku v pasáži Koruna je nově otevřený butik VaNa1, a můžete tam kromě super bot a šperků koupit i třeba tenhle bomba džínový kabát od polského návrháře Roberta Kupisze.

M: Pořádný podzim, který trvá déle než 2 týdny mi v Montrealu vždycky hrozně chyběl, ale letos se podzim vážně vyvedl! Celý říjen bylo hrozně příjemně a takhle nám „pražilo“ slunce v centru :)

M: Druhý týden byl pro mě zlomový! A taky zvrtnutý! Jeden den jsem udělala teoretickou zkoušku na kanadský řidičák, hurá! V to stejné odpoledne jsem objevila zajímavou pracovní nabídku. O dva dny později jsem běžela na pohovor a po cestě jsem se rozplácla na schodech jako žába. Odnesla jsem to naštěstí jen pár modřinami a pohovor jsem stihla. Další den už jsem podepisovala pracovní smlouvu a po cestě domů jsem se celá rozradostněná nekoukala pod nohy a v největší odpolední špičce jsem se rozplácla znovu! Ale tentokrát na přechodu a nepěkně to odnesl kotník. Válela jsem se jako ožralka a museli mě sbírat kolemjdoucí :D

M: Říjen byl taky měsícem prvního letošního svařáku a dlabání!

M: O Zombie Walk jsem vám psala v minulém článku. Byla jsem mile překvapená, jak hnusné kostýmy a masky si někteří vyrobili :)

M: Francouzska, Indka a Češka… Tohle přesně na Montrealu miluju! Pokud zahodíte všechny předsudky, tak si tu vytvoříte přátelství na život. Většina mých kamarádů má rodinu někde na druhém konci světa a každá návštěva je pro nás vzácností. O to více si užíváme, když naší indické kamarádce přiletí na návštěvu její máma. Ona je totiž naprosto skvělá kuchařka!!!

 

Jaký byl váš říjen?

 

Xoxo,

WWL