#ootd letošního léta

Nejúspěšnější outfity letošního léta jsem vám seskládala do článku a vy si je teď můžete prohlédnout hezky na jednom místě.

Pokud sledujete můj Instagramový účet @plaitysim, tak jste určitě zaznamenali, že každý všední den přidávám do stories #ootd. Stíhám se vyfotit samospouští na mobilu během pěti minut, než mi přijede autobus a věřím, že pokaždé pobavím minimálně jednoho člověka :D

Černá a bílá

Jsem prostě tenisková královna, a to i v létě. V kanceláři máme totiž poměrně chladno. Z páskových bot bych pak měla akorát nudli u nosu, takže jsem volila uzavřené boty.
Černobílá kombinace je pro mě nesmrtelná a když otevřu svoji šatní skříň, tak právě tyto „barvy“ tu převládají. Kouzlo vidím hlavně v tom, že se mi nikdy neomrzí a můžu je kombinovat do aleluja.

Červená

Červenou barvu nosím nejraději na nehtech a na rtech, ale má své místo i na oblečení. Overal (viz foto 1) jsem ukořistila v loňských slevách a podle mě tam zůstal jen díky tomu, že u cenovky byla uvedená jiná velikost než na něm. Proto pořád opakuju – při nákupech se neřiďte jen podle čísla velikosti, ale zkoušejte, zkoušejte a zkoušejte.

Zajímavost: Červená je nejen barva lásky, ale také bojovnosti, proto se nedoporučuje ji nosit třeba na pohovory.

Denim

Džínovina nechybí v šatníku určitě žádné z nás a dá se nosit na tisíc způsobů. Snad i proto ji tak milujeme.

Můj tip: Když potřebujete do klimatizovaných místností přes sebe něco přehodit, je lepší mít s sebou džínovou košili než džínovou bundu. Je lehčí, snadno se vám pak vejde do kabelky a nemusíte ji tahat v ruce.

Zvířecí vzory

Na zvířecí vzory jsem ulítlá. Vím, že to není šálek kávy pro každého, ale já na ně nedám dopustit. Dokážou oživit jakýkoliv outfit. Jen pozor při kombinování! Aby vám takový kousek v outfitu vyniknul, zvolte jen jeden a zbytek nechte jednoduchý. Určitě neladíme například potisk na botách a pak ještě na tričku apod.

Doufám, že jsem vám alespoň trošku vynahradila prodlevu v našich fashion článcích a přeji vám krásný zbytek léta!