Černý oversized kabát / Oversized coat

Všechny vás zdravím ze zasněženého a zamrzlého Montrealu :) Nedávno jsem ulovila tenhle super kabát, tak se vám s ním musím trošku pochlubit! Nám tady mrzne už 2 týdny a proto jsem musela zase vytáhnout ze sklepa svůj eskymácký kabát a boty do -30. No co vám budu povídat, nadšením se tedy rozhodně netetelím. Před pár dny se ale oteplilo na +2 stupně, tak jsem toho hned využila a vyrazila ven vyfotit vám svůj nový úlovek.

Kabát jsem náhodou objevila za úplnou hubičku v Old Navy před pár týdny když ještě nesněžilo. Tenhle obchod mám děsně ráda a už se u mě stalo tradicí, že tam každý rok narazím na nějaký super kabát za super cenu. Předloni jsem si pořídila královsky modrý, loni šedý (který můžete vidět v mém posledním článku tady) a letos tenhle dlouhý černý. Docela už se těším, co tam ulovím příští rok :)

Fotili jsme u Oratory St. Joseph, která je jedním z mých oblíbených míst, kam si občas chodím pročistit hlavu. Většinou si koupím kafe, vyšplhám se až nahoru po schodech, sedím a koukám na Montreal.

Protože jsem teď pořád někde v poklusu, tak upřímně přiznám, že si dost užívám jakýsi „homeless styl“. To znamená džíny a nějaký svetr nebo rolák, na to tenhle obří kabát, čepici a šálu, kotníkové boty (většinou bez podpatku) a k tomu obří kabelu nebo batoh, aby se mi tam vlezly učebnice a hlavně jídlo na celý den že! Pokud jsem ve škole a v práci na jeden zátah 15 hodin, tak jsou moje nároky na módu dost malé – HLAVNĚ BÝT V TEPLE A POHODLÍ!

coat Old Navy / sweater Zara / jeans Forever21 / leather boots Mango / handbag Topshop / winter hat H&M / lipstick NYX Soft Matte Lip Cream Prague

Pořídili jste si tuhle zimu taky něco pěkného?