Plans vs. Reality


Určitě to znáte taky. Děláte si plány, těšíte se na něco, a pak je vše jinak… Například si vzpomínám, jak moje máma poprvé v životě něco vyhrála, a to hned víkend na horách! Byla tak hodná, že nám ho věnovala a my se začali těšit, jak vezmeme syna poprvé na hory, budeme sáňkovat, stavět sněhuláky a zkrátka si to užijeme. Realita? Syn v noci po příjezdu dostal vysokou horečku a jelo se domů. Vyfasoval antibiotika a léčil se dalších čtrnáct dní.

Několikrát do roka se taky domlouváme se známými ze Slovenska, že se uvidíme. Vždy jsme si před tím psali o tom, jak se těšíme, co všechno podnikneme, že budeme grilovat… Víte, kolikrát jsme to už museli kvůli nemoci zrušit? Od té doby naše zprávy znějí nějak takto: Jsem znechucená, že se zase uvidíme! Vůbec se netěšíme! :D A světe div se, ono to funguje :D

Taky jsme pár let nazpět plánovali švárovi kulaté narozeniny. Narodil se 1. 1., takže je oslava z pochopitelných důvodů vždy spojena se Silvestrem. Měli jsme vše promyšlené do detailů tak, aby naši tajnou oslavu neprokoukl. Na oko to totiž vypadalo, že všichni máme už jiné plány a bohužel se neuvidíme. Hahá! Fakt jsme se neviděli, protože jsme všichni lehli s chřipkou.

Tím vším chci říct, že plány nám většinou pokazí nějaká choroba zákeřňačka. Takže hýčkejte si svoje zdraví, ať můžete svoje plány realizovat a nemusíte místo toho ležet v posteli s peřinou až po bradu.

T-shirt Zara / skirt, bag Orsay / shoes Adidas / glasses New Yorker / bracelets Dyrberg/Kern, Storm / necklace DIY

Také bývají vaše plány odlišné od reality?

Budu se těšit na vaše komentáře ;)

Pusu,