Prosinec / December in pictures

Nedá se to mu snad ani uvěřit, ale uzavřeli jsme další dekádu a po hlavě se vrháme do nové! A to si samozřejmě žádá ohlédnutí minimálně za posledním měsícem! 

B: Každý rok se vydám někam na objevování vánočních trhů. Letos padla volba na Pasov, který se mi v létě tolik líbil. Po pravdě jsem byla malinko zklamaná, asi jsem čekala trochu větší výzdobu. Ale pokud hledáte útulné malé vánoční trhy, rozhodně si je příští rok nenechte ujít.

B: Vánoční sob v mém oblíbeném Bratislavském hotelu. Kdybych měla zahradu, určitě tam takového mám!

B: Nějak mi letos u těch Vánoc chyběl sníh. O víkendu před Vánoci jsem se za ním vydala i do Špindlu, ale marně…

B: Vánoce = svařák.

B: A světýlka! Výzdoba ve Slovanském domě letos bodovala!

B: Strom stojí, cukroví je upečené, Ježíšek může dorazit :)

B: Elle nesnáší focení, takže hezkou „povinnou“ fotku pod stromkem prostě letos nemáme…

B: Po dlouhých letech komorních Silvestrů jsem se letos vydala oslavit příchod nového roku do společnosti. V největším českém casinu na Rozvadově se konala velkolepá party a moc jsem si to užila :)

B: A ač jsem nevěřila, že na těch 12 cm podpatcích vydržím aspoň do půlnoci, nakonec jsem i tančila. Takže jsem ten 2020 přivítala vážně moc hezky :)

S: Někdo z vánočních příprav šílí, ale my si je užíváme! Společné pečení perníčků je u nás už tradice.

S: S radostí jsem přijala pozvání na předvánoční večeři Yves Rocher, která byla vynikající a konala se v příjemné restaraci La Farma.
Nejen, že jsme se výborně najedly a popovídaly si, ale byly zde představeny i zimní novinky :)

S: Dress code na firemní vánoční večírek se nesl ve znamení ozdob nebo pokrývek hlavy :D Původní plán byl, že si nějakou vyrobím, ale užívali jsme si doma neštovic, takže na nějaké kreativní činnosti nezbyl čas.

S: Jedna dobrota vedle druhé ;)

S: K svátku jsem si moc přála dostat lístek na koncert Monkey Bussines a zadařilo se :) Bylo to skvělý!

S: Výjimečně mám i fotku z nějaké rodinné akce :D Ano, jsou to Vánoce. První. Měli jsme jich totiž, k velké radosti dětí, hned několik. :)

S: Naše slovenská část rodiny si pořídila tohle psí miminko. Je to tedy celkem ďáblík, ale k sežrání :)

S: Do nového roku vám všem přeji jen to nejlepší a věřím, že jste vykročili tou správnou nohou :*

M: V Montrealu je letos neuvěřitelně mírná zima a sněhu máme pomálu, což já si naprosto užívám a nebráním se různým venkovním aktivitám.

M: Naše kočka byla letos za totálního Grinche. Každou noc nám ze stromku okousala ozdobičky a čokolády a pak je trousila všude po bytě. Dál se jí povedlo odkousat mašle z dárků, olízat všechno na čem byla izolepa a ožužlat rohy krabic. Tvářit se jako jezule ale vypilovala k dokonalosti :)

M: Letošní rok byl jako na houpačce, ale neměnila bych ho za nic. Přesto (nebo právě díky tomu), že jsme museli nechat utratit našeho milovaného psa, který byl nedílnou součástí naší malé kanadské čtyřčlenné rodiny, jsme se s přítelem vrhli do spousty aktivit a věcí, abychom zahnali smutek. A pro všechno smutné i úžasné a veselé, veškeré zážitky, cestování, kempování, zásnuby,… jsem byla ráda, že jsme si svátky užili v klidu a pohodě sami doma. Perníčky jsme jedli nenazdobené, z těsta na rohlíčky jsme upekli kolečka a místo mytí oken a praní záclon jsme si udělali svařák a 3 dny v kuse jsme se dívali na pohádky. A přesně tak si já představuju tu pravou sváteční pohodu!

M: V Montrealu se konal poprvé obří festival světel Illumi, kam jsme se vydali o svátcích a byla to nádhera! Připadala jsem si úplně jako někde v pohádce. Fotky jsem nijak neupravovala. No není to jako někde v Avataru?

 

Doufáme, že jste do nového roku vykročili pravou nohou a všechny tři vám přejeme ať jste zdraví a šťastní a ať je pro vás tento rok tím zatím nejlepším!!!

 

WWL