První jarní den / The first day of spring

Dnes je první jarní den! A i když počasí tomu moc neodpovídá (jarní teploty jsme si užili už v neděli), stejně jsem se na něj těšila jako malá! Je to taková první vlaštovka toho, že brzy přijdou teplejší dny, příroda se probudí ze zimního spánku, všechno bude kvést a vonět (omlouvám se alergikům, ale já to vážně miluju) a my konečně zahrabeme všechno zimní oblečení někam dozadu do skříně!

Tyto fotky vznikly minulý víkend v Příbrami, kde jsme s Bárou navštívily designový obchod Takkam, o kterém jsme vám psaly zde a přednášely jsme zde na fashion workshopu. Počasí bylo vážně pod psa, fičelo a pršelo, takže ideální chvíle schovat se někam do tepla a užít si holčičí odpoledne! Mimochodem, na Instagramu právě probíhá soutěž o poukázky do tohoto designového království, tak zkuste štěstí i vy! Soutěžit můžete na účtech  Plaitysim, Bara_Carrera a Takkam_design_shop_pribram. Držím palce ;)

Ale abych se vrátila k tomu jaru… Určitě jste si už nastudovali jarní trendy pro tento rok a víte, že se budou nosit zkrácené dámské obleky, peří, třásně, neonové barvy, košilové šaty, atd. atd., ale pro mě to NEJ jsou zvířecí potisky! Po pravdě řečeno, nosila bych je tak jako tak, protože to jsou moje stálice. A nově mi do šatníku přibyl top na ramínka a tato úžasná kožená kabelka z online obchodu emotys.cz, který jsem nedávno objevila.

top New Yorker / shirt Vero Moda / trousers Calzedonia / cardigan Mango / coat Orsay / sneakers Stradivarius / leather bag emotys.cz / hat Van Graaf / chains, bracelet Dyrberg/Kern

Už máte také nějaký ten nový jarní kousek? ;)