Rapid reveal peel Dermalogica

Simča s Bárou vyzkoušely Rapid Reveal Peel – novinku od Dermalogica a nyní se s vámi podělí o to, jaké byly jejich výsledky po několika týdnech pravidelného používání tohoto přípravku.

Co je to vlastně chemický peel?

Na pleť se aplikují ovocné kyseliny, které do určité hloubky kůži naruší, tím se pomůže urychlit odstranění odumřelých buněk, aby je nové buňky pod nimi mohly rychleji vystřídat. Tím se dá dosáhnout hladší pokožky a sjednocení tónu pleti.

Zatímco střední a hloubkové chemické peelingy by měly být aplikovány pod odborným dohledem, tento lehký peel si můžete aplikovat v pohodlí domova, což je skvělé! Pokud již docházíte na profesionální ošetření chemickým peelem pravidelně, tento produkt vám výsledek vylepší a vy si můžete udržet zářivější pleť mezi jednotlivými procedurami.

Jaké jsou přínosy?

  • rychlejší výměna a obnova buněk zajistí svěží a pevnější vzhled pleti
  • pomáhá snižovat výskyt jemných vrásek
  • pomáhá sjednotit tón pleti (Pozor! Při používání peelu je třeba denně používat ochranu před slunečním zářením, a to SPF 30 a více!)
  • rozjasní a rozzáří pleť

Pokud chcete dosáhnout rychle co nejlepších výsledků, doporučuje se první tři dny používat jednu tubu tohoto přípravku a po uplynutí tří dnů přejít k aplikaci jedné tubičky za týden. Používá se večer na vyčištěnou pleť, a to před nanesením hydratačního krému.

A teď k samotné aplikaci – otočením se odlomí uzávěr aplikátoru.

A produkt naneste do dlaní.

Konečky prstů jemně vmasírujte na obličej, krk a dekolt, a to krouživými pohyby. Samozřejmě se vyhněte oblasti očí.

Nechte působit 3 – 7 minut v závislosti na citlivosti vaší pokožky. Můžete pociťovat jemné mravenčení nebo zahřívání.

Po uplynutí času důkladně setřete studeným navlhčeným ručníkem.

Nebo důkladně opláchněte studenou vodou.

S: Jsem stále „v poklusu“ a mám jen velmi málo času sama pro sebe, proto jsem uvítala tento nový domácí peel od Dermalogica, který mi umožňuje podstoupit celou proceduru doma. Při první aplikaci jsem raději zvolila kratší čas na působení přípravku. Po nanesení jsem cítila, že se má pokožka prohřívá a bála jsem se, jestli po smytí nebudu mít červenou tvář, ale neměla jsem. Následující procedury jsem nechala peel působit až stanovených sedm minut. Někdy mě nehřeje téměř vůbec, jindy ano. Následné omývání studenou vodou nebo vlhkým studeným ručníkem je pak velmi příjemné. Moje pleť je po peelu opravdu více zářivá, vypnutá a jako největší plus vidím to, že se mi po aplikaci přímo kouzelně vyčistí! Takže sbohem černé tečky, od teď už máte útrum!

B: Ráda zkouším všechno, co by mé pleti ubralo „pár let“. A tak jsem byla moc zvědavá, jak bude novinka od Dermalogicy fungovat. A musím uznat, že moje pleť je cca v půlce kůry opravdu ve výborné kondici. Mám trochu senzitivní pleť, a tak jsem třídenní intenzivní aplikaci zkrátila na cca 4-5 minut. Jak píše Simča, i já jsem měla pleť krásně vyhlazenou a prozářenou. A čistící proces byl doprovázen i tím, že jsem měla ze začátku pár pupínků, které se brzy ztratily a už se při dalších ampulkách neukázaly. Ale to je úplně normální, takže mě to neodradilo produkt dál používat. Takže za mě říkám ano! Ráda Rapid Reveal Peel zařadím do své rutiny péče o pleť.

Mějte krásný, prozářený den!

Vaše