Recept na dokonalou pleť

Recept na dokonalou pleť má název – Perricone MD. Čím déle produkty používám, tím jsem z nich nadšenější! Ty, které jsem pro vás testovala jako první, si můžete připomenout v článku zde. Dnes vám představím další a na konci článku mám pro vás navíc připravený dárek!

Vitamin C Ester

Tento hydratační rozjasňující krém vás zaujme už při samém otevření. Má totiž krásně našlehanou konzistenci. Skvěle se nanáší, nemastí, rychle se vstřebává a efekt je OKAMŽITÝ! Opravdu! Kdybych to nevyzkoušela na vlastní kůži, tak neuvěřím.

Pleť je po něm šťavnatější, vyhlazenější a zářivá. Navíc obsahuje minerální ochranu před slunečním zářením.

Chlorophyll Detox Mask

Tato detoxikační maska se nanáší na vyčištěnou a suchou pleť. Obsahuje miniaturní částečky – mikrokapsle s chlorofylem, které při důkladném rozetření masku zbarví do tmavě šedé. Uděláte ze sebe krásného Fantomase :)

Při působení 5 – 10 minut je cítit lehké pnutí, póry se stahují a po smytí teplou vodou se cítíte svěže.

No Makeup Foundation

O tomto tekutém makeupu jsem vám psala už v předešlém článku. Na výběr je nyní již osm odstínů. Zde vidíte zleva Ivory, Nude a Beige. Na moji pleť mi v tomto podzimním období nejvíce sedí Ivory, který smíchám s kapkou Nude. Ráda si při koupi makeupů pořizuji rovnou dva odstíny, které můžu mixovat do aleluja a pokaždé mám ten správný odstín, i když se třeba trochu opálím.

Makeup je dodáván v krabičce uzavřený šroubovacím víčkem a s pumpičkou zvlášť. Ta je opatřená zarážkou, takže při převozu nehrozí, že si zanesete kosmetickou taštičku.

Nejen že vaše pleť má sjednocený tón, ale díky svému složení makeup o vaši pleť i pečuje.

A teď to nejlepší nakonec – mám pro vás 15% slevu na celý nákup! Vyberte si libovolný počet produktů přímo na stránce perriconemd.cz a použijte kód Simona15. Akce platí od 16. – 22. listopadu 2020.  Napište Ježíškovi nebo si prostě udělejte radost jen tak, však si to zasloužíte :)