Říjen / October in pictures

Podzim je tu, lidi šílí… A není divu, když všude jen slyšíme a čteme o koroně. Nicméně my si náladu ani říjen nenechaly zkazit a užily jsme si ho. Můžete se sami přesvědčit.
S: Jako každý rok jsme si i tento udělali brigádku na chalupě, posbírali mnoho kil jablek i hrušek a nechali si udělat výborný mošt, který budeme tahat z mrazáků celou zimu. Mňam!
S: Těsně před zavřením obchodů jsme s Bárou vyrazily do CCC vybrat si nové boty na zimu. Já vsadila nejen na trendy vzhled, ale i na pořádnou podrážku do sněhu, abych se nepřerazila.
S: Tady si je můžete prohlédnout zblízka.
S: V rámci procházky s dětmi jsme našli spoustu čtyřlístků a pětilístků. Takže budeme šťastní a bohatí :D
S: Jen co se trošičku oteplilo, daly jsme si s Bárou rande a zašly do Créme de la Créme. Řeknu vám, že jsem se olizovala až za ušima :D Bílá čokoláda i slané arašídy byly bezkonkurenční.
S: Chtěly jsme spojit příjemné s užitečným a zároveň i něco nafotit. Krásně zbarvené stromy jsem viděla po cestě u Pražského hradu, tak jsme vyrazily tam. Stejně skvělý nápad mělo asi dalších 10 000 lidí, takže to byla celkem sranda :D Nicméně odstupy se dodržovaly snadno, protože nikdo nechtěl mít na svojí fotce i ostatní. Zjistily jsme ale, že jsme vyrazily naprosto nepřipravené, protože fotící se slečny měly připraveno spoustu outfitů a převlékaly se rovnou na ulici.
B: Naše „rande“ se Simčou bylo jedním z příjemných zpestření v této době. Ona zmrzlinu, já kafe… Jak jinak :D
B: A člověk by si také měl dělat radost! Já našla v CCC svoje vysněné boty, takže ty procházky můžu podnikat pohodlně a v teple :)
B: Takové to podzimní venčení… A tenhle kabát mám v šatníku už dobrých patnáct let!
B: Tulipány jsou sice symbolem jara, ale o to větší radost dělají na podzim!
B: Na téhle fotce měl být úplněk. Ale já vážně nevím, jak to s telefonem dokážete vyfotit, já mám místo měsíce vždy jen obrovský flek :D Taky na něj dokážete minuty zírat? Mě to úplně fascinuje…
B: Protože jsem se poslední říjnový víkend vrhla do úklidu s takovým nasazením (a možná pod vlivem toho úplňku), že jsem si tak trochu pořezala nohu, strávila jsem jeho zbytek na gauči u seriálu The Queens Gambit. Pokud jste ještě neviděli, určitě doporučuju. Obzvlášť pokud máte rádi módu a styl šedesátých let. Výprava je vážně skvělá!
M: Krásný listopad všem z Kanady! Tento rok je naprosto nádherný podzim a já se snažím trávit co nejvíc času venku, abych si ho užila! Na začátku měsíce jsme se vydali do venkovního Parku Omega.
M: Pár víkendů se nám povedlo strávit v Ottawě. Pohled na Parlament z parku.
M: Procházky kolem ottawského kanálu jsou nejlepší.
M: Tak do roka a do dne to sice nebylo, ale dárky od přátel se zjevně dostávají i k výročí zásnub :)
M: Mé sváteční sladkosti.
M: So it begins… :D

Jak jste si užili minulý měsíc vy?

WWL