Říjen / October in pictures

Říjen sice už můžeme odtrhnout z kalendáře (i když počasí bylo spíše aprílové), ale ještě než přivítáme další měsíc, pojďte s námi nahlédnout do našich galerií v telefonech.

S: Udělali jsme si výlet do Českého ráje, konkrétně do Drábských světniček. Nádhera, nádhera, nádhera! Pokud se chcete trošku vyvětrat a pokochat přírodou, vřele doporučuji!

S: Jako každý rok i letos se konaly Břevnovské slavnosti a světe div se – nepršelo! Takže jsme vyrazili s dětma vystřílet několik růží, proletět se na labutích a nabourat pár autíček ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

S: Letos jsem nenechala nic náhodě a pořídila si diář na příští rok v předstihu. Pokud ještě žádný nemáte, tento seženete na Love and Story Design a při zadání kódu „plaitysim“ dostanete 5% slevu, a to na vše! ;) Určitě se podívejte, protože tu jsou krásné věci a nechci vás strašit, ale Vánoce se blíží :D

S: Pouštěli jsme draka na Bílé Hoře a já jsem nutně potřebovala skákající fotku :D

S: Tak po takovém saku jsem toužila snad několik let a až teď ho sehnala! Konečně! Vzala jsem si ho na oslavu dědových 85. narozenin.

S: S Bárou jsme se byly podívat na představení nové kolekce Reserved a jdeme rozbíjet prasátko :D

S: Při návštěvě Bratislavy jsme navštívili La Donuteria a jejich donutky jsou vážně velký a vážně skvělý!

S: Také jsem si nemohla nechat ujít návštěvu Pink Garden, která se nachází v centru Bratislavy a je tu růžové fakt všechno! I latté! Nevěříte? Běžte se tam podívat ;)

B: Pro mě byl říjen celkem rušným měsícem plným práce a eventů! Oribe má skvělé produkty péče o vlasy a slaví už 10 let! A já vám v listopadu představím v článku mé nejoblíbenější produkty ;)

B: Další krásnou akci pořádal Lancome v hotelu Chateau St. Havel a na akci nechyběl ani ohňostroj a živá hudba! #lancomehappiness byl opravdu cítit celý večer :)

B: A tento krásný (a výborný) cupcake s mým jménem jsem si užila na večeři se značkou Lisca, jejíž spodní prádlo je nejen krásné, ale i super pohodlné. Víte jak poznáte, že jsou na večeři samé blogerky? Všichni všechno fotí a necítí se u toho blbě :D

B: Party YSL se nesla v duchu Rock and Chic a konala se v prostorách Meet Factory. Nádherná party plná hudby a chic lidí, kterou jsem si ale bohužel užila jen krátce, protože mě z ní odvolaly pracovní povinnosti. Ale i tak to bylo krásné! A tu vanu chci domů…

B: Stihli jste letos Designblok? Pokud ne, je to opravdu škoda. Spousta krásných instalací a českých designérů je vždy pastva pro oči a skvělá inspirace. Třeba tahle šperkovnice, která slouží zároveň i jako váza nebo lampa by se mi doma určitě hodila :) Doporučuji si zase za rok naplánovat volné odpoledne a vyrazit nasávat tvůrčí energii.

B: Ale odpočinek je také potřeba, a tak jsem byla i celkem ráda, že jsem si na poslední říjnovou neděli nenaplánovala žádný program a oslavila 100 let Republiky hezky pod peřinou s hromadou časopisů, seriály a mou psí holčičkou…

B: I toto byla Nespresso kapsle. Tereza Maxová je ohromná a charismatická žena (taky jsem se vedle ní cítila dost nervozně a je to vidět :)) Ale mám ráda charitativní projekty a jedním z těch moc hezkých je tato „rybička“, jejíž střenka je vyrobena z recyklovaných Nespresso kapslí. Na každý nožík jich bylo potřeba přesně 35 a výtežek do poslední koruny půjde na Nadaci Terezy Maxové a podpoří maminky s dětmi v azylových domech. Není to krásné propojení naší české tradice, kde tato „rybička“ patřila k symbolům a neodmyslitelným součástem našich rodin? Můžete si ji koupit za 500 Kč, ale spěchejte, jejich počet je hodně omezený!

M: Všem přeji krásný listopad! U nás je podzim v plném proudu už od září a teploty nevylezou nad 5 stupňů, dokonce nám minulý týden sněžilo. Díky bohu to ale ještě nebylo na sněhuláka! :) V říjnu se toho u mě událo spoustu a pořád jsem přebíhala někde z místa na místo. Zpříjemnila jsem si aspoň ty plískanice vybíráním dýní a sbíráním jablek :)

M: Podívala jsem se opět do montrealského muzea a tentokrát mě zaujala tahle zeď plná plyšáků. Každý den je musí doplňovat, protože je děti kradou :D

M: Letos jsem se zase pustila do pečení tohohle monstra na Díkůvzdání.

M: Taky u nás samozřejmě nesměl chybět dýňový koláč. Dělám ho pravidelně. Jednou za dva roky :D

M: Jedním z mých oblíbených míst je montrealská radnice, ze které je krásný výhled na centrum!

M: Přesně na tomhle místě jsem stála asi 15 minut a kochala jsem se tou nádherou!

M: Dostala jsem překvapení od přítele a z romantické večeře ve dvou se vyklubala poměrně velká oslava mého svátku a doslava mých třicátin s mými kamarády. Musím říct, že jsem byla dojatá…

M: Na konci měsíce jsem se byla podívat v montrealské knihovně! Tohle je jen jedno z mnoha zákoutí, kam se můžete v klidu zašít. Až budu mít některý den volno, vyrazím se do téhle nádherné knihovny zrelaxovat :)

 

Jaký byl vás říjen?

WWL