Rouge Bunny Rouge review

Nedávno jsme psaly o Rouge Bunny Rouge Roadshow, které jsme se zúčastnily. Článek najdete zde. Dnes tu pro vás mám slíbenou recenzi na nové a oblíbené produkty této značky. Produkty RBR nejsou jen krásné a příjemné, ale jsou i pečující. Jak sami říkají „Rouge Bunny Rouge je více než luxusní kosmetická a parfumářská značka. Je to místo, kde neexistují hranice mezi líčením a péčí o pleť.“ 

Few days ago we told you about the amazing Rouge Bunny Rouge Roadshow (link here) and today is the time to review some of my favorite products. RBR products are not the classic makeup as we know it. “Rouge Bunny Rouge is more than luxury cosmetic and parfum brand. It is a place with no boundaries between makeup and skincare.“

 

Pudr DIAPHANOUS je zatím nejlepší transparentní pudr, který jsem kdy používala a že jsem jich už pěknou řádku vyzkoušela. Je to můj miláček a myslím si, že ještě dlouho bude ;) Je lehký a velice příjemný na dotek, pleť je pak jako hedvábí. Pleť je zmatněná, ale nepůsobí přepudrovaným dojmem.

DIAPHANOUS translucent powder is seriously the best translucent powder I have ever tried! It leaves the skin feeling silky smooth with satin finish. Your face will glow from within with this baby!

Linky – každá jsme je alespoň zkusila nebo je v různých variantách běžně nosíme. RBR nabízí varianty fixů a klasických tekutých linek, já používám obě dvě. Linky ve formě fixu LACQUER EYELINER a SATIN EYELINER jsou v klasických barvách (černá, modrá), nanáší se snadno a drží celý den. QUARTZ EYELINER jsou nádherné linky pěti barev s třpytkami. Já mám klasické černé a nově mé vysněné v odstínu Tiger Eye, který vypadá božsky a krásně projasní oči.

Eyeliners – wether you are ‘every day eyeliner‘ type of a girl or you are still experimenting with them, RBR has something to offer for all of you. RBR offers classic liquid eyeliners in tube and pen form. I use both types. Pen form LACQUER EYELINER and SATIN EYELINER come in classic colors (blue,black), they are very easy to apply and stay on all day. QUARTZ EYELINER are wonderfull eyeliners and they come in five colors with shimmer. I have these in black and new Tiger Eye shade, which looks absolutely wonderfull and also brightens your eyes.

Pigmenty RBR se snadno nanáší díky aplikátoru, který je součástí balení. Na výběr je sedm nádherných odstínů. Můj odstín EMBRACE OF CASHMERE používám při líčení nejčastěji na projasnění oka do vnitřního koutku nebo na střed víčka.

Pigments RBR are so easy to apply thanks to a handy applicator which is already included. You can choose from seven beautiful shades. I use the shade EMBRACE OF CASHMERE most often to brighten the eyes – applying it to the inner corner or to the center of the eyelid.

Už o nás víte, že nosíme rtěnky ;) A tak i u RBR jsem našla své oblíbence na rty. Lesk na rty GLEAMING TEMPTATIONS odstín Smother Me with Kisses. A rtěnku sheer lipstick, odstín Dissolved in Dreams. Z nové kolekce rtěnek Sheer mám také své favority, o těch jsem vám psala v minulém článku.

You already know that WE WEAR LIPSTICK ;) Well, we also wear lip glosses :) My favorite lip gloss is GLEAMING TEMPTATIONS in shade Smother Me with Kisses and sheer lipstick in shade Dissolved in Dreams. I also have three favorite shades in the new collection of Sheer lipsticks – you can find more details about these in our last blog post

Zleva: Lesk na rty GLEAMING TEMPTATIONS – odstín Smother Me with Kisses, rtěnka SHEER LIPSTICK -odstín Dissolved in Dreams, Linky QUARTZ EYELINER – odstín Anthracite  a Tiger eye, Linky SATIN EYELINER – odstín Blue roan a Friesian.

From left: Lip gloss is GLEAMING TEMPTATIONS in shade Smother Me with Kisses, SHEER LIPSTICK in shade Dissolved in Dreams,  QUARTZ EYELINER in shades Anthracite  and Tiger eye, SATIN EYELINER in shades Blue roan and Friesian.

 

Dalšími mými láskami od RBR jsou tekuté make-upy MILK AQUARELLE, tekuté rozjasňovače  SEAS OF ILLUMINATION a krémové tvářenky CHEEKS IN BLOOM. O těchto a dalších produktech ale zase někdy příště ;)

My other favorites form RBR are liquid foundations MILK AQUARELLE, liquid highlighters SEAS OF ILLUMINATION and cream blushes CHEEKS IN BLOOM. I will tell you more about these some other time, so stay tuned for that! ;)

 

Jaké jsou vaše oblíbené produkty od RBR? Zaujal vás nějaký produkt z nové kolekce? Na připravované Rouge Bunny Rouge Roadshow vám make-up artisky této značky rády ukáží jak pracovat s produkty. 

Roadshow proběhne:

12.-13.3. – Douglas Debenhams,

17.-18.3. – Douglas Vaňkovka Brno,

19.-20.3. – Douglas Arkády Pankác

Stačí se obědnat zde na www.rezervace.douglas.cz. Pro více informací o RBR sledujte stránky Rouge Bunny Rouge Czech Republic.

Which products from RBR are your favorite? Are you interested in trying some products from RBR’s new collection? More info about RBR on their website Rouge Bunny Rouge

 

xoxo,

E.