Šaty, šaty, šatičky / Dresses

Jaro se už stoprocentně rozhodlo přijít, a to nejen v podobě kvetoucích stromů, ale také vyšších teplot. Takže třikrát hurá! Musím se přiznat, že během zimy nosím šaty spíše výjimečně a dávám přednost kalhotům, které zkrátka více hřejí, ale spolu s oteplováním mám chuť nejen na barevnější outfity, ale také se těším, že konečně vytáhnu ze skříně všechny ty opomíjené kousky šatů. A samozřejmě si chci i nějaké další pořídit, což bývá často problém, když mám jasnou představu střihu :D

Tyto jsem si vyhlídla přes internet a splňovaly naprosto vše, co jsem potřebovala. Lehký materiál, délka ke kolenům, dlouhý rukáv, definující pas, ale ne přiléhavé, aby se zakryly případné nedostatky a hlavně výstřih do V! Ten nejen opticky prodlouží postavu, ale také je nejvhodnější variantou pro dámy, které mají objemnější hrudník. Pokud bych zvolila šaty ke krku, bude mi to zbytečně přidávat kila, a to pochopitelně nechci.

A teď vám prozradím pár tajemství ze zákulisí…

Fotky, které tu vidíte, jsme s Bárou fotily ještě v době, kdy venku bylo -10 stupňů :D Takže teď bych outfit už více vyletnila a šál a punčochy nechala doma.

Mazlit se během focení s venčícím se bílým psíkem nebyl moc dobrý nápad a ty chlupy z kozaček se mi podařilo odstranit až doma.

Na třetí fotce odspodu jsem koukala „do blba“ a Bára nadšeně cvakala a volala na mě, že je to super a proč se prý takhle netvářím častěji :D Tak tu jsem vám sem musela prostě dát.

A i když jsem po focení byla zmrzlá jako rampouch, dala jsem si pak ve Světozoru zmrzlinový pohár Sandra, který miluju :)

dress, jacket, boa, bag Orsay / overknee boots Humanic / glasses Dior / ring Dyrberg/Kern

Přeji vám krásný víkend a i když má být podle předpovědi hnusně, tak si ho krásný prostě udělejte.

Třeba nákupem nových šatů ;)