September in pictures

Někdo září, někdo v září. Pamatujete si tuhle větu ze střední? Podívejte se tedy, jak jsme zářily v září, co jsme nového prožily a třeba najdete nějaké tipy pro sebe.

S: Výšek se nebojím, ale nesnáším chodit do kopce nebo do schodů, takže tohle byla výzva – rozhledna Pepř.

S: A já to dala, i když se mi motala hlava, jako kdybych vypila několik skleniček vína :D

S: Venku za každého počasí – ty louže jsou tak lákavé!

S: První podzimní nachlazení je za mnou a kromě čajíčkování jsem zvládla přečíst i knížku Osm od Heleny Třeštíkové. Četla se jedním dechem a doporučuju!

S: S Bárou jsme se byly podívat na přehlídku Michala Marka, která nás vážně dostala! Pokud nás sledujete na Instagramu, tak jste z ní určitě viděli naše Instastories. Afterparty se konala v Prague Fear House. Jestli se rádi bojíte, je to místo přesně pro vás! A nebo tam pánové mohou vzít svoji drahou na rande, protože se k vám bude určitě strachy tisknout ;)

B: Nejlepší relaxace v tomhle deštivém počasí? Napustit vanu s pěnou a začíst se do svého oblíbeného časopisu!

B: V Kiehl’s jsme spusitli kampaň na podporu lidí s autismem a na akci pro bloggerky jsme pozvali rodiče Matěje Hoška, který je velmi talentovaný. Na všechno co dokáže, se můžete podívat na www.maappi.com a podpořit ho třeba nákupem krásného trička nebo batůžku ;) Kloubouk dolů! A pokud byste rádi podpořili organizaci Autism Speaks, přijďte si koupit speciální limitovanou edici našeho nejoblíbenějšího krému Ultra Facial Cream, jehož design navrhl velký filantrotop Matthew McConaughey.

B: V Praze se otevřela nově zrekonstruovaná kavárna Myšák a je boží! Tak až nebudete vědět kam v centru na skvělý dort, zavítejte do Vodičkovy ulice a nebudete litovat ;)

B: Takovéhle krásné přivítání na mě čekalo v Maďarsku na setkání naší L’oreal Luxe divize. Byla to moje první návštěva Balatonu a i když počasí už na koupání nebylo, bylo tam krásně!

B: Moje „poprvé“ bylo i na plachetnici, kde náš tým sice rozhodně nevyhrál, ale užili jsme si to báječně! Třeba už vím, že maďarsky se vlevo řekne „balra“, což zní jako Bára, a tak jsem měla pořád pocit, že na mě někdo mluví :D

B: Komentář není třeba…

M: Zdravím všechny z Montrealu! Doufám, že jste se po návratu z prázdninového opojení všichni vrátili do reality s úsměvem! U nás bylo skoro celé září úžasné počasí (což se jen tak nestává), takže jsem se chichotala blahem :) Tahle fotka je z posledního teplého dne a já už jsem připravená na podzim – krémová rtěnka Tarte v nahnědlé barvě a decentní hnědé kouřovky.

M: Jako vždy jsme se rozhodli jet kempovat na poslední chvíli a brali jsme s sebou i chlupáče. Spal si skoro líp než my! Polštářek, dečičky, … Někdy si říkám, jestli bych se neměla líp jako pes???

M: Ochlazení o 17 stupňů ze dne na den si vyžadovalo patřičnou aklimatizaci – nehtovou samozřejmě! Tahle černomodrá je jedna z mých nejoblíbenějších barev – L’Oreal, 550 After Hours.

M: Jeden z mých oblíbených looků – výrazné obočí a nic na rtech. Hotovo během 5 minut, téměř bez práce.

M: A na závěr ta asi nejzásadnější věc z celého září! Začala jsem se hýbat! Už jsou to skoro 2 měsíce, co jsem přestala jíst jako prasátko a začala jíst jako člověk, tak jsem se rozhodla se občas taky zapotit. Zapsala jsem se na zumbu a na hodinu kardia. A je to super! Víc mě rozhodně baví kardio. Dokud je venku obstojně, tak chodíme běhat a cvičit ven do parku, dáme si asi 1000 schodů na vyhlídku na Montreal a cvičitelka je úplně skvělá :)

 

Jak jste si užili září vy?

 

Xoxo,

WWL