Sneak peek into my vanity

Dneska vás s sebou vezmu na malou čumendu do svého líčícího koutku :) Nejdřív začnu paradoxně tím, co u mě v koutku nenajdete. Tím jsou všechny produkty na péči o pleť, tělo a vlasy. Tyhle všechny poklady mám v koupelně, protože mám po ruce umyvadlo a bez toho já se neobejdu! Je to pro mě praktičtější, protože se vždy odličuji „na mokro“ a krémuju se hned po sprše. Co se vlasů týká, tak po použití čehokoliv na vlasy (lak, olej, ochranný sprej, atd.) si prostě vždycky musím umýt ruce! Všechny tyhle produkty nechávají nějaký film, který musím z rukou smýt. Navíc se češu nad umyvadlem, protože bych se nemohla obtěžovat sbírat opadané vlasy někde v ložnici po podlaze :)

A teď už k tomu, co u mě v koutku najdete! Stůl je klasika z IKEA. Jako psací stůl je moc malý, ale jako líčící stolek je fajn! Na zdi mám velké zrcadlo, ale při líčení používám kosmetické zrcadlo, abych se viděla pěkně zblízka. Na stole mám jen to nejnutnější: plastový stojánek s produkty, které používám denně, štětce, termální vodu od Vichy na osvěžení obličeje nebo navlhčení štětců, krém na ruce, balzám na rty a vatové tyčinky na korekci, pokud někde přetáhnu třeba řasenkou.

V levém menším šuplíku mám make-up, který nepoužívám denně, ale dost často na to, abych ho měla pořád někde při ruce. Najdete tam například různé odstíny make-upů, rtěnek, tvářenky, rozjasňovače, oční stíny a paletky, bázi pod oční stíny, fixační sprej a další drobnosti. Zbytek kosmetiky a DIY palety mám schované, protože je používám zřídka. Větší šuplík jsem věnovala šperkům a bižuterii. Mám ráda všechno po ruce a když na vše dobře vidím. Na zorganizování všech stračích pokladů používám už několik let plastové organizéry z IKEA.

A to je všechno z mého mini líčícího království. Někdy příště vás třeba vezmu na obhlídku produktů k péči o pleť a tělo ;)

Kde se líčíte vy?