Sporty chic black & white outfit

Letošní lednové slevy mě nějak míjejí, ale jeden kousek jsem si neodpustila! Ty tepláky jsem našla v F&F za 119 Kč. Takže mě mrzelo, že měly poslední, protože bych si koupila alespoň troje :) Děkuji blogerkám a celebritám, že z kalhot ve stylu tepláků udělaly trend, který je strašně pohodlný a navíc se skvěle kombinuje s většinou věcí, co mám doma…

Kalhoty s pruhem po straně se ve všech možných barvách objevují v kolekcích snad většiny značek, a já jsem si jistá, že mi domů ještě nějaké přibudou. A určitě vám je ukážu!

Jak psala Simča minulý týden, fotily jsme na Vyšehradě v den, kdy se během pěti minut střídalo sluníčko s vánicí, a tak i na fotkách můžete vidět vločky na mém kožíšku. Abyste si náhodou nemysleli, že jsem nějak divně flekatá ;)

A ještě s jednou věcí se musím pochlubit. Tento sportovní outfit bezvadně zapadá do mého současného života, protože jsem se při silvestrovském výletě do hor rozhodla, že musím akutně něco udělat se svou fyzičkou. A protože mě to baví a cítím se dobře, doufám, že mi to nadšení vydrží. Tak mi držte palce ;)

faux fur coat Orsay / tracksuit F&F / sneakers Nike / hat Relax / faux fur scarf Orsay / polka dots socks Calzedonia / crossbody Michael Kors / leather bag pompom Marc Cain

Pusu a sportu zdar! Vaše Baru