Srpen / August in pictures

Srpen je měsíc prázdnin a i když jsme už mnoho let ze školy, pořádně jsme si ho užily. No není léto úžasné?

B: Vydat se aspoň na víkend pryč z Prahy byl i letos náš plán se Simčou. A ano mami, zase jsem lezla do kašny… Tentokrát v Litomyšli!

B: Navštívili jste Manifesto na Smíchově? Já to mám z práce kousek, ale přesto jsem si tam až tolikrát na Poke Bowl nepochutnávala. Tak snad to ještě stihnu na podzim.

B: Oblíbená poloha mojí Elle… Vlastně nás obou, protože spolu odpočíváme :)

B: Četli jste můj článek o make-upech? Pokud ano, už jsem tam novinku Urban Decay zmiňovala, pokud ne, můžete si o něm přečíst tady. A rozhodně ho jděte vyzkoušet!

B: Prague Pride duha na budově Tančícího domu.

B: Na golfovém hřišti Albatros Golf si asi hned tak kvůli svému handicapu nezahraju, a tak se tam moc ráda každý rok chodím dívat aspoň jako divák na Czech Masters turnaj. A každý rok si tam dávám stejné předsevzetí, že musím začít zase hrát! No hádejte, kolikrát jsem byla od té doby na drivingu… :)

B: Pohled na Prahu z lodi je prostě jiný! Tahle fotka vznikla na firemní akci, na které jsem si to zase připomněla. Já bych taaaak chtěla jednou do Prahy přijet jako turista a zažít ten prvotní údiv z toho, jak je krásná!

B: Simča v posledním článku psala o tom, jak překonat strach z létání a já si ho s chutí přečetla, abych až příště polezu do tohoto stroje s vrtulkama (pro mě úplně nový zážitek oproti klasickému letadlu), v něj měla trochu větší důvěru. Btw nás k němu vezl autobus tak dlouho, že jsem chvilku přemýšlela, jestli v něm nepojedeme až do těch Košic :)

B: Takový voňavý polštářek chci i domů! Spala jsem na něm jako miminko :)

B: Že miluju psy asi není žádná novinka. A tenhle ňuník od kamarádky blogerky Alice je tak úžasnej, že jsem jí ho vážně nechtěla vrátit. Jak kouká!

B: Event s výhledem na celou Prahu! Takový byl k představení nové vůně Idôle. Ucítíte z ní jasmín a růži a momentálně krásně doplňuje moji náladu. Tady je link na video k vůni – I Can, We Will.

S: Lidé cestují do zahraničí a přitom ani pořádně neznají vlastní krajinu. Proto jsem ráda, že jsme si s Bárou udělaly víkendový výlet za krásami naší země :) Olomouc jsme bohužel zastihly v době, kdy je téměř vše v rekonstrukci…

S: …ale Litomyšl nám to vynahradil! Určitě sem chci někdy zajet na celý den!

S: Absolvovala jsem masterclass v Nespressu, dozvěděla se spoustu užitečných informací a rad o kávě a sama si i vyzkoušela přípravu kávy s nejrůznějšími přísadami. Věřili byste, že káva s malinovou dření bude vynikající?

S: A nesmí chybět ani fotka na slavném Nespresso balkoně :)

S: Pro letošní dovolenou jsme zvolili Řecko, konkrétně Krétu. Na jeden den jsme si i půjčili auto, podívali se do Cretaquarium, kde se proháněli i žraloci, do Heraklionu a na tuto malou krásnou pláž, kterou nám doporučili místní.

S: Taky to máte tak, že na dovolené u moře spořádáte tuny ovoce? :D

S: Dokonce jsem stihla přečíst 3 knížky! Všechny můžu doporučit: Ztracená – A. Ekberg, Mozaika lží – K. Slaughter a Malý pražský erotikon – P. Hartl.

S: Po návratu do Prahy jsem se snažila oběhat všechny potřebné věci a mimo jiné jsem absolvovala třetí a pro mě poslední laserové ošetření pleti s akné. Teď už jen našetřit na odstranění jizviček :D

S: Poslední víkend jsme strávili na chalupě, takže pohodička a grilovačka :)

S: Loučení s prázdninami je vždycky smutné a pro mě letos ještě o něco víc, protože mi končí rodičovská dovolená, a to znamená nejen méně času s dětmi, ale i brzké vstávání :D Tak ať vykročíme pravou!

M: U mě se nesl celý měsíc ve znamení cestování (vyrazila jsem letos už podruhé kempovat do Vermontu, kde to bylo nádherné a skvěle udržované) a všemožných venkovních aktivit – začala jsem samozřejmě téměř na profesionální úrovni hrát badminton, frisbee, ping pong, jezdit na kole a dokonce jsem si koupila i tenisovou raketu :) Ani vám nevím, kde se ve mně vzala všechna ta energie!

M: Nechybělo samozřejmě několik výšlapů. Třeba tenhle k ukrytému jezírku v horách.

M: Splnila jsem další položku na svém bucket listu a to bylo projet si Colchester Causeway, což je cyklistická stezka na vodě ve Vermontu.

M: Romanticky jsme si k tomu samozřejmě vybrali západ slunce a udělali jsme si piknik.

M: Nakonec se mi tak nechtělo zpátky do každodenní rutiny, že mi i ukápla slzička… Tohle byl pro mě jeden z nejlepších dnů a super zážitků v mém život. Celý den byl dokonalý a korunoval to nádherný západ slunce!

Jaký byl váš srpen?

WWL