Srpen / August in pictures

Srpen nám skončil, prázdniny jsou za námi, většina už má i po dovolené a těm, které teprve čeká, tiše závidíme… Pojďte se s námi podívat, jak jsme se měly a co jsme dělaly.

S: Blogerka, která si nepořídila fotku se slunečnicemi, jako by nebyla. I já jsem zatoužila mít jednu takovou krásnou, ale než jsem se někam dostala, byly odkvetlé. Až po cestě na chalupu jsem v dálce zahlédla žluté políčko. Auto zastavit, ukecat dítě, aby mě vyfotilo, doplahočit se tam a… a byly strašně malinký :D Tak alespoň jedna pro pobavení ;)

S: To, že jsme se s Bárou vydaly autem do Švýcarska už víte, ale stejně sem dám ještě nějaké fotky, protože to byla jedna z důležitých věcí, které jsme během srpna prožily ;)

S: S rodinkou jsme byli navštívit Slovensko a tohle je v Bratislavě jedna z vyhlášených zmrzlináren. Na kelímku sice vidíte, že se jmenuje Zmrzlina Cookies, ale všichni jí říkají U Tibaja. Mimochodem Kinderková byla nejlepší ;)

S: Tady se mi to koupalo, tady se mi to smálo… Venku bylo horko k padnutí, bazén 18st. a já jsem se ráno probudila s angínou.

S: Opět jsem zavítala do Café Chloé, tentokrát na prezentaci přírodní kosmetiky Oli-Oly.

S: A víte co? Když použijete kód „Simona20“, dostanete na nákup této kosmetiky 20% slevu ;)

M: Krásný den všem! Ani nevíte, jak jsem ráda, že už je září! Tady už se zase směju, ale srpen mi dal dost zabrat… Na začátku měsíce jsem otekla po nějaké alergické reakcí na komáry, když jsem odpuchla, byla jsem 2 týdny nachlazená a završila jsem to pádem ze schodů a trháním zubu. Já už jsem tak ráda, že je to léto za mnou :D

M: Alespoň mi dělaly společnost dobré knížky. Rupi Kaur vám musím doporučit všemi deseti!

M: Jako bolestné za komáry jsem se odměnila veganským sushi. Je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací v Montrealu a i když mám ráda normální sushi, tak bez mučení musím přiznat, že tohle je moje nejoblíbenější!

M: Udělala jsem si malou radůstku tričkem a nějakou tou kosmetikou.

M: Děsně se mi zasteklo po nějaké české klasice, tak jsem se opocená v 30 stupních cpala koprovkou. Ničeho nelituju! Kopro-hateři prosím rolujte na další fotku :D

M: Víte ale, co bylo ze všeho nejhorší na posledním týdnu??? Že jsem si kvůli tomu zubu a práškům nemohla dát na balkoně ani víno, natož něco ostřejšího! No jak říkám, díky bohu, že už je září a blýská se na lepší časy :)

B: Ledová káva k létu patří! A protože Nespresso představilo pět nových káv, ocitla jsem se na tomhle balkonku v srpnu dokonce dvakrát! No neříkejte, že by se Vám takový výhled doma nelíbil…

B. Tady jsem vám je vyfotila všechny najednou. Nejen že jsou krásný, ale navíc skvělý! Schválně, jakou kávu máte nejraději?

B: 17.8.2018 Datum pro Českou republiku důležité nejen z pohledu historie, ale také datum, kdy vyšel první výtisk české edice Vogue! A já se vám přiznám, že jsem si zatím nenašla čas si ho pořádně přečíst. Líbí se Vám? Dostala jsem ho od kamarádky jako dárek, zařídila mi totiž předplatné k Vánocům (ano, Ježíšek letos opravdu přišel brzy :)), a tak mi první číslo dorazilo i s lahví šampaňského. Děkujuuuu!

B: Přelom srpna a září je také dobou, kdy značky představují nové kolekce na další sezonu. A do té od Karen Millen jsem se vážně zamilovala!

B: To samé u značky French Connection. Tyhle kalhoty s bílou košilí jsou totiž přesně můj styl :)

Tak vám přejeme pohodové září a děkujeme, že vás máme!

Váš WWL