Stop acne

Vždy jsem si říkala, že stárnutí má své výhody a nevýhody. Nevýhodou bezpochyby je počet přibývajících vrásek, ale na druhou stranu se zbavím nevzhledných pupínků. Omyl! Vrásky se objevují a pupínky nemizí. Co s tím?V listopadu jsem musela pobýt pár dní s mojí holčičkou v nemocnici. Spousta stresu a přetopený pokoj se suchým vzduchem se na mém obličeji pěkně podepsaly! A když ani po třech měsících pupínky nezmizely, jen se občas na chvíli trošku uklidnily, aby znovu vykoukly na svět v plné parádě a obyčejné přípravky na problematickou pleť nezabíraly, rozhodla jsem se navštívit kožní lékařku, která mi poradila následující dva produkty a můžu říct, že po 3měsíční kůře se vše obrátilo k lepšímu. Ne, že bych teď měla pokožku jako dětskou prdýlku, ale zredukování pupínků je opravdu vidět!

Skinoren je krém, který seženete v každé lékárně a tubička vám vydrží hooodně dlouho, protože se nanáší velmi slabá vrstva jen na postižená místa, a to dvakrát denně – ráno a večer. Pokožku před aplikací musíte očistit a pořádně vysušit. Působí proti bakterii, která akné způsobuje a potlačuje také vznik černých a bílých teček.

V kombinaci s Acnevac, který seženete také v lékárně, vám váš obličej určitě poděkuje. Jedná se o kapsle a vždy užíváte jednu nalačno po dobu 10 dní, pak je 20 dní pauza, opět 10 dní, následně dalších 20 dní pauza a zase 10 dní. Je dobré si to poznačit do kalendáře, protože si to někdo těžko bude pamatovat, že?

Takže pokud jste už vyzkoušeli všechno možné i nemožné a nic nepomohlo, vřele doporučuji tuto 3měsíční kúru.

Xoxo,