Take a break

Jako každá máma, si i já myslím, že moje děti jsou ty nejúžasnější na světě a miluju je z celého srdce! Ale jsou dny, kdy je toho na mě už vážně moc a já cítím, že potřebuji nutně pauzu. Potřebuji strávit nějakou chvíli s někým dospělým, popovídat si nebo si udělat chvilku jenom pro sebe, kdy si budu třeba jen číst, bezcílně se procházet nebo courat po obchodech.

Taková potřeba, kdy potřebuju být nutně sama, se objevila minulý týden, který byl pro mě celkem náročný. Po té, co jsem neřešila situace s úsměvem nebo alespoň rozumně a začala jsem být podrážděná i z maličkostí, jsem si řekla: „Stop holka, takhle nám všem brzy hrábne!“.

Domluvila jsem se proto s Bárou, že v neděli spolu půjdeme fotit a pak se podíváme na Bloges Market. Celé odpoledne jsem si užila nicnedělání, nasávala jsem venku sluneční paprsky a hezky si pokecala.

Schválně, ruku na srdce, která z vás, když udá děti, neuklízí, nevaří, nežehlí…? Tak milé dámy, takhle ale nemáme pro sebe ani minutku… Zkuste někdy místo toho udělat radost sobě samé a jít si třeba zacvičit nebo si plácnout masku na obličej a pustit si oblíbený seriál. Někde tu energii nasát přeci musíme.

dress New Yorker / jeans jacket, bag Orsay / shoes Converse

Vaše „znovunabitáenergií“