TAKHLE NE, ESSENCE!

Simča upravená

Taky vás dokáže naštvat, když si oblíbíte nějaký produkt a přestanou ho vyrábět? To naštve každého. Ještě víc mě ale dokáže naštvat, když si něco oblíbím a firma změní např. složení. Bohužel většinou je to k horšímu, protože po změně už mi produkt prostě nesedí. Tohle je i případ konturovací tužky na rty od Essence, kterou jsem si absolutně zamilovala loni, ale letos změnila BARVU!

IMG_5384Pod číslem 06 Mauve se prodávala krásně krémová konturka s nafialovělou barvou. Nosila jsem ji denně místo rtěnky. Když už jsem z ní měla špalíček, šla jsem si pro novou. Byla jsem ráda, že ji Essence pořád prodává. Bohužel tužka je naprosto otřesná. Vůbec se nedá nanést a po krémovém složení se slehla zem. Essence se ale nezdráhá prodávat tuhle tužku se stejným názvem a číslem i když se barva během pár posledních měsíců jaksi záhadně změnila z krásné Mauve na podivnou oranžovou která se nedá ani pořádně aplikovat.

Na fotkách můžete vidět markantní rozdíl v barvě na mé ruce a ještě větší rozdíl po nanesení na rty (vpravo starší „fialová“ verze, vlevo nová „oranžová“). Fotky nejsou barevně upravené.

IMG_5390

Tohle rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Xoxo,

M.

#wwlcanada