The Bare Necessities

Krásné dobré ránko přeji z Montrealu!

Čím déle jsem v Kanadě, tím více si uvědomuju, že já a zima prostě asi nikdy velké kámošky nebudeme. Já mám ráda pěkně teplíčko a slunce! Ale dlouhá a krutá kanadská zima téměř bez slunce mě vždycky změní ve vyschlou sušenku s pletí barvy hladké mouky.  A tak si aspoň dlouhé zimní večery krátím otrháváním suché kůžičky kolem nehtů :D Asi si dovedte představit, jak vypadám. Takže jsem hned po Novém roce zahájila akci s pracovním názvem „Mě jen tak nedostaneš potvoro studená“ a šla jsem do boje! A s čím jsem se vytasila se ptáte???

 

Simple Rich Replenishing Moisturizer a Simple Cleansing Facial Wipes

Tohle duo jsem si nadělila jako stocking stuffer. Oba produkty jsem už měla vyzkoušené, takže jsem věděla, do čeho jdu. V zimě vždycky preferuji něco pěkně hydratačního, ne moc masteného a neparfemovaného, aby to nedráždilo pleť, která už takhle dostává v -25 stupních docela zabrat.

Tyto odličovací ubrousky odlíčí jako jedny z mála i voděodolnou řasenku. Zachrání vás pozdě v noci, když se vracíte z práce nebo nad ránem když se vracíte… ehm odjinud :) Spát bez make-upu doporučuje 1000 kosmetiček z 10!!!

Aveeno Daily Moisturizing Lotion

Na Aveeno tělové krémy nedám dopustit! Další zástupce neparfemovaných produktů. Většinou ho používám klasicky na tělo, ale pokud někam jedu, tak tenhle drobek pokryje vše od krému na obličej, tělového krému, výživnému krému na paty a chodidla a krém na ruce. Navíc se hodí jako krém pro chlapy, protože nijak nevoní a nemastí. V nouzi poslouží i jako krém na kožené boty a mast na psí tlapky :)

Pixi Glow Tonic

V zimě můj obličej tak nějak hůř snáší klasický peeling a někdy jsem po něm rudá ještě dva dny. Proto ho teď ráda měním za tenhle chemický. Jelikož se nedoporučuje po jeho použití vystavovat slunci, tak já jsem naprosto v klidu, tohle mi totiž nehrozí tak další 3 měsíce!

MAC Strobe Cream a MAC Lustre Drops, odstín Pink Rebel

Přes léto občas používám Strobe Cream pod makeup, abych pleť trošku rozzářila. Ale v zimě je samotný slabota a proto ho míchám s Lustre drops tekutým rozjasňovačem. Oba buď vmíchám přímo do makeupu a nebo nanesu pod make-up.

Lord and Taylor chubby stick v červené barvě

Tenhle rtěnko balzám jsem dostala v několika různých barvách od kamarádky a od té doby ho používám téměř denně. Extrémně praktické balení, super barvy a hydratace – perfektní do kabelky.

Kylie Matte liquid lisptick, odstín Head over Heels

Nádherná tmavá fuchsiová barva! Tahle rtěnka mi doletěla od českého Ježíška (ségry) z Česka. Ježíšek se mi naprosto trefil do vkusu jako vždy! Ráda nosím výrazné rtěnky celoročně, ale pokud strávíte 6 měsíců v kuse v jednom obřím černém tlustém kabátě a černých sněhulích, tak vám život rozzáří už jedině pořádná rtěnka! Tahle má tendenci trošku vysušovat, ale na druhou stranu v porovnání s dalšími matnými rtěnkami zaschne asi za 30 vteřin a nehne se!!! Odlíčit se dá opravdu jenom olejem!!!

 

Jak přežíváte zimu vy?