The story about waffles

Když jsme se se Simčou naposledy domlouvaly na focení, měly jsme obě nějaký splín (asi z toho nepřicházejícího jara), a tak Simi vymyslela, že si potom půjdeme sednout na skvělé vafle, co objevila na netu. Super! Nemohla jsem se dočkat! Popovídáme si, projdem se a završíme to nějakou kalorickou bombou.

Zkrátím to. Ten den bylo výjimečně krásně, vyfotily jsme, co bylo potřeba, prošly centrum od Palladia až na Národní, probraly všechny novinky, takže splín byl ten tam a přišel konečně čas na tu skvělou a samozřejmě hlavně nesmírně fotogenickou vafli. Simča je objevila někde na Instagramu a musím říct, že vypadaly vážně skvěle! No po půl hodině hledání už mi tak super nepřišly… Tak jsme googlily a rázem jsme pochopily, proč i když to Quadrio obejdem i pošesté, vafle prostě nenajdeme… :(  Na jejich facebooku jsme objevily tuto zprávu: „Všem našim fanouškům chtěli bychom poděkovat, že se vám líbí chuť našich vafliček. Moc si toho vážíme. Oznamujeme že provoz u Quadria byl ukončen a novou lokalitu oznámíme co nejdříve…“

No nebudu lhát, Salted Caramel Muffin v Costa Coffe miluju, ale nebylo to prostě ono… Příští focení máme naplánované repete, ale tentokrát snad cukrárnu najdem! Kde mají podle vás nejlepší vafle v Praze? Budeme rády za vaše tipy :)

Když jsem zveřejnila v den focení fotku na instastories, přišlo mi mraky zpráv ohledně plameňákového trika. Jo, je super! To byl přesně jeden z těch nákupů, kdy přijdete do obchodu, nic nepotřebujete, ale najednou vám něco padne do oka a nemůžete bez toho žít.. Triko je z H&M, kupovala jsem ho loni touto dobou a bylo to dobře investovaných 300 Kč. Moc ráda ho nosím! A dokud se nezačnou párat zobáčky těch ptáků, bude patřit k favoritům v mém šatníku.

Naopak bundička je nová, koupila jsem si ji v Zaře v NY, ale momentálně je v obchodech i u nás. Stojí 600 Kč a mě zachránila před umrznutím na společenštějších částech mého výletu, na které jsem nějak nebyla připravená.

I boty jsou z aktuální kolekce. A přestože jsem se bála, že je budu proklínat, protože boty za pár korun nemohou být pohodlné, opak byl pravdou. Ideální do současných 18 stupňů. Najdete je v H&M.

Satin bomber Zara / T-shirt & shoes H&M / jeans Hollister / watch Michael Kors / sunnies Hilfiger / bag Ralph Lauren / rings & necklaces vintage

xoxo,