Time for me

S mojí kamarádkou jsme se letos rozhodly, že si nebudeme dávat k narozeninám žádné dárky, ale že společně vyrazíme na wellnes víkend. Konečně jsme se shodly na datu, byly obě zdravé, bez rýmičky a jiných zákeřných chorob, takže nic nebránilo tomu, abychom vyrazily. Ale ouha!Všechny námi vyhlídnuté hotely byly dávno obsazené, a pokud byl volný pokoj, tak jen bez procedur. V duchu jsme se vzdávaly a v myšlenkách odsouvaly náš víkend až někdy na únor, ale pak jsme objevily Bellevue hotel Karlov v Benešově, který se nám líbil na první pohled, byl volný a my se mohly začít těšit.

Domluvily jsme si sraz v centru Prahy, kam jsem dojela metrem a dál jsme měly pokračovat autem. Hmmm, jenže jsem hlava děravá a doma jsem si zapomněla plavky, které jsem si den před tím jela koupit, protože jsem žádné neměla. Takže jsem naložila kufřík do auta a jely jsme pro ně zpátky ke mně domů. A to se vyplatí! :D

Bylo potřeba po cestě natankovat, protože jsme jely už nějakou dobu jen na rezervu, ale jako naschvál po cestě žádná pumpa nebyla. Už jsme se viděly, jak s kanystříkem bloudíme po cestách a marně hledáme alespoň kapku nafty, načež se před námi, těsně před Benešovem, jedna benzíka jako zázrakem objevila. Fakt jsme si oddychly!

Nicméně další překvapení nás čekalo při hledání hotelu, protože město bylo dost rozkopané a navigace nás samozřejmě naváděla tak, že bychom musely lítat, abychom se k němu dostaly. Po zoufalých pokusech jsme nakonec zavolaly na recepci a zeptaly se, jak se k nim můžeme přes všechny ty zátarasy dostat. Fakt by nás nenapadlo, že musíme porušit několik předpisů – pěší zóna, zákaz vjezdu – abychom dojely na místo určení :D

Pak už byl konec všem komplikacím a my si mohly konečně užívat volna.

Po příjezdu nás na pokoji čekalo příjemné přivítání v podobě vína.

Vyzkoušely jsme si oblíbenou kosmetiku L’Occitane.

A pak už šup do županu a pantoflí a na masáž, do sauny nebo vířivky.

Večer jsme si zašly do restaurace Toro na výbornou večeři. Já jsem se pak ještě dorazila čokoládovým dortem. Abych náhodou nezhubla ;)

Víte, které jídlo mám nejraději, když jsem ubytovaná někde v hotelu? Snídani! Takovou všehochuť si doma samozřejmě neudělám, takže si to o to více užívám.

Nedělní malá procházka a hurá zpět domů.

A co vy? Vyrážíte někdy jen s kamarádkou bez rodiny nebo přítele na takový relaxační víkend? Budu ráda, když mi dáte další tipy, kam máme vyrazit příště. Prý z toho uděláme tradici :)

Xoxo,