TROCHU BARVY, PROSÍM!

tiny

Dnes si dáme pár tipů, jak si dopřát trošku zdravé barvy :) Já žádné velké samo-opalovací rutinně neholduji, ale občas chci dodat trošku barvy svému obličeji nebo nohám, zvláště před létem, kdy moje tělo stále vypadá jaksi mrtvolně. Mám ráda jednoduchou aplikaci a přirozené zbarvení pokožky. Většinou to u mě vyhraje sprej nebo krém. Dnes vám ukážu dva krémy, které na vyrovnání tónu pleti používám.

Na obličej používám samo-opalovací krém jednou za čas z toho důvodu, že make-up většinou obsahuje SPF a chrání nás před sluncem, ale taky to znamená, že máme v létě obličej o něco světlejší než zbytek těla. Nejlepší samo-opalovací krém na obličej a dekolt je Clarins Liquid Bronze Self Tanning Lotion. Je to lehké mléko, které večer nanesete vatovým tamponkem na obličej a dekolt (přes noční krém) a do rána se pleť jemně zbarví do bronzova (žádná oranžáda!). Pokud chcete docílit tmavšího odstínu, stačí opakovat několik nocí po sobě ;)

Na nohy používám Rimmel Instant Tan Gradual Glow. Večer ho namažu v tenké vrstvě a do rána chytí nohy lehounký bronzový nádech. Častějším opakováním lze odstín zvýraznit.

Další fajn vychytávkou je Rimmel Instant Tan Eraser. Tento krém můžete použít na odstranění samo-opalovacího krému z dlaní, nebo na místa, která se zbarvila nerovnoměrně díky špatnému rozetření krému – což se mi ale s Gradual Glow nikdy nestalo.  

Všechny krémy jsem zakoupila na www.parfemy-elnino.cz

 

Používáte i vy nějaký samo-opalovací krém nebo necháváte vše na přírodě?

 

Xoxo,

M.

 

#wwlcanada