Únor / February in pictures

Párkrát jsme mrkly a únor je za námi… Pojďte se podívat na tradiční souhrn všeho, co jsme za poslední měsíc podnikly! Ať už v Praze nebo v Kanadě :)

S: Na takovouhle božskou snídani jsme si s kolegy zašli do SmetanaQ. Prostě skvělý začátek dne!

S: Poprvé jsem vyzkoušela jógu. Říkala jsem si, jak je ten pozdrav slunci lehký – chachá! To jsem ještě netušila, že ramena budu mít namožená ještě týden! :D

S: V Bull and Bonito jsme strávily příjemný holčičí večer…

S: …a ochutnaly jsme nejrůznější dobroty od předkrmu až po dezert! Musím říct, že jedno bylo lepší než druhé, takže vám doporučuji sem zajít a přesvědčit se na vlastní chuťové buňky :)

S: Blogerky na večeři :D

S: Proběhlo další natáčení pro Kámen Zbraslav a opět jsem si ho maximálně užila!

S: Jakmile se trochu oteplí a vysvitne sluníčko, mám energie na rozdávání! :D

M: Ač byla v únoru u nás v Montrealu příšerná zima, několik dní svítilo sluníčko a užila jsem si tak pár procházek městem.

M: Tento měsíc jsem byla doma, pokud se nepletu, jeden víkend a zbytek jsme procestovali. Začali jsme Valentýnským víkendem v Quebec City :)

M: Po cestě jsme se zastavili na Montmorency vodopády.

M: Pokračovali jsme výletem do ledového hotelu, dali jsme si pár drinků a prošli jsme si všechny pokoje.

M: Vše bylo krásně udělané a skoro každý pokoj měl nějaké téma, ale nespala bych tam ani za nic! Nesnáším totiž zimu :D 

M: Tento měsíc jsme se vydali hned dvakrát do Ottawy za rodinou a podařilo se nám si zabruslit a projít se po zamrzlém Rideau kanálu, který vede centrem Ottawy. Každoročně v zimě město zprovozní skoro 8 km dlouhou trasu, která se dá projet na bruslích :)

M: Snad se vám podařil fenomenální výskok do dalšího měsíce ;)

B: Víte, že miluju cestování. Proto jakmile přijde možnost, balím kufr a vydávám se na cestu. Nápad na výlet do Holandska přišel ve čtvrtek a v pátek jsem už seděla v letadle…

B: Tolik mi chybí moře! A tak jsem se k němu chtěla vydat, i když foukalo a na opalování to rozhodně nebylo… :)

B: Simča už sem pár fotek z naší véči v Bull & Bonito dala, ale já si neodpustím vám ukázat i skvělé dezerty a famózní krevety!

B: Vidíte na fotce moje obočí? No já právě taky ne, takže jsem se po dvou letech odhodlávání konečně rozhoupala a nechala si ho metodou microblading „udělat“. Byla jsem v salonu Infinite Beauty na Žižkově a spokojenost je maximální! Jediné, co mi dělalo trochu problém, bylo ho týden po zákroku nenamáčet. Tedy měla jsem to vydržet ideálně týdny dva, ale protože si myju obličej každý den čistícím gelem (a to jsem nemohla), po týdnu čištění pleti pouze tonikem jsem si ho prostě už potřebovala pořádně umýt.

B: No a takhle vypadá už zahojené obočí po povinné korekci. Ještě váháte?

B: Já, Elle a Netflix. Aspoň jednou měsíčně moje povinná odpočinková neděle.

B: Akce Nespresso miluju. A nová „italská“ kolekce je přesně podle mé chuti. Která je ta VAŠE nej? ;)

Jak jste si užili uplynulý měsíc vy?

Pusu, WWL