Únor / February in pictures

Nejkratší měsíc v roce a stejně jsme toho zvládly hodně! Zveme vás na prohlídku naší fotogalerie.

S: Šťastně rozpláclá ve sněhu jsem byla snad naposledy jako dítě :D Ta sněhová nadílka byla prostě famózní!
S: Kulaté narozeniny mojí maminky si žádaly něco speciálního! Hecla jsem se, upekla dvoupatrový dort a ozdobila ručně dělanými kuličkami – mňam!
S: Sáňkování je super, ale sáňkovat s výhledem na Točník a Žebrák bylo ještě o několik levelů výš. Byli jsme tam na sv. Valentýna a pak si při západu slunce ťukli čajem. Romantika jako blázen :)
S: Procházky v centru Prahy miluju, ale řeknu vám, že je trošku problém si v této době někam „odskočit“. Procházka se pak rázem mění ve zběsilé pátrání po toaletách :D
B: Aspoň malý důvod k radosti v tomhle divnosvětě byla konečně po tolika letech zima v Praze. A procházky v ledovém prosluněném dni dodají energii na ty další, zamračené.
B: Už i na Smíchově si můžeme dojít pro čerstvé pečivo k Antonínovi. Jupí. Já si tam ujíždím na chlebu a vajíčkové pomazánce :)
B: Nevím jak vy, ale já vlastně ani moc poslední dobou neutrácím. Maximálně za nové tepláky, protože nic jiného teď ani nepotřebuji. :)
B: Holčička se opaluje na procházce :)
M: Rocco roste jako z vody, ale pořád je to mazel!
M: Slavíme skoro každý den, že Rocca máme :) Jenom 10 dní poté, co jsme si ho dovezli domů (bylo mu miminku teprve 9 týdnů) mu začalo být hrozně špatně a musel uprostřed noci na nečekanou a ukrutně drahou operaci. Měl chudák na mále, ale vše zvládnul a teď (ťuk ťuk) je v pořádku :)
M: Will you be my Valentine?
M: Většinu času si doma připadám jako ošetřovatelka v zoo :D
M: Pan Rocco a já venku zásadně v roláku.

Jak jste si užili únor vy?

WWL