Únor / February in pictures

„Nezdá se vám ten únor nějaký kratší?“ zeptala se blondýna… Nám utíká každý měsíc nějak moc rychle, ale na ohlédnutí za tím, co jsme vše prožily, se vždy těšíme. Pojďte se podívat s námi.

B: Jaké to překvapení, že v únoru napadl sníh! Nevím jak vy, já z něj měla obrovskou radost!

B: Nosíte brýle? Já je mám hlavně na řízení a když mám hodně unavené oči, ale povím vám, že vybrat ty pravé je docela fuška :) Nakonec jsem ale strašně spokojená!

B: Pad Thai je moje asi nejoblíbenější asijské jídlo. Po pravdě ho jím i několikrát týdně :) Tentokrát jsem si ho dala v Asian Temple, kam jsme zašly na véču se Simčou, Alenkou a Káťou, která přijela na návštěvu z Mnichova. Pro takový holčičí večer je toto místo jako stvořené!

B: A protože v únoru je Valentýn, spousta firem směřuje svoje aktivity právě tímto směrem. Tyto fotky jsou z eventu Lisca. A tohle prádlo jsem si zamilovala a nemůžu se dočkat, až ho najdu v obchodě!

 

B: Když zmizel sníh a objevilo se první sluníčko, hodila jsem psa do auta a vyrazila do Průhonického parku, aby se malá po zimě pořádně vyběhala. Jen mi nedošlo, že tam bude trochu bahno a z čivavy se stane prasopes :))) Nejjednoduší způsob očištění je nechat ji oschnout na sluníčku a pak bahno jednoduše oprášit.

B: Po dlouhé době jsem vyrazila s kamarádkou do divadla, ale před tím jsme se musely zastavit na dort v Café-Café :)

B: Brno. Co vás napadne, když se řekne toto město? Většinu lidí stylové bary! Takže jsme během našeho týdenního pracovního pobytu také zavítaly do barů 4 pokoje (odsud je tato fotka) a Baru, který neexistuje. Do něj se příště určitě vrátím, je nádherný!

B: A tady je výsledek týdenního snažení. Nový butik Kiehl’s v Olympia Brno :)

S: Zimu a sníh nemám ráda, ale musím se přiznat, že letos jsem si to po dlooouhé době pořádně užila.

S: Asi i díky Líze, se kterou jsem bobovala, stavěla sněhuláky, koulovala se a zkrátka blbnula jako malá :D Btw. Ano, roste z ní určitě bloggerka, strašně ráda se fotí :D

S: S prvními teplejšími dny jsme vyrazili na výlet na rozhlednu Máminka.

S: Usoudila jsem, že sníh roztál určitě všude a po cestě bude samé bláto. Vzala jsem si na sebe proto holinky a v duchu se poplácávala po rameni, jak jsem to skvěle vymyslela. Chachá, tady sníh byl a můžu vám říct, že holinky a sníh není moc dobrá kombinace. Drkotala jsem zubama ještě večer :D

S: Ve zdravém těle – zdravý duch a co se v mládí naučíš… Od malička proto vedeme děti ke sportu. Sam chodil jako prcek na cvičení do Sokola, pak ve školce na jógu a fotbal, později na karate a teď se věnuje tenisu. Nepotřebujeme z něj mít vrcholového sportovce, ale je dobře, že sport ho baví a sám chce zkoušet nové aktivity. Lízu jsem proto přihlásila také na cvičení do Sokola, kam každý týden chodíme a skvěle se tam vyřádí. Už teď je nám jasné, že bude chtít určitě jednou chodit na tanečky. Jakmile slyší hudbu, hned to roztáčí :)

S: Na představení nové kolekce spodního prádla značky Lisca jsem byla s Bárou a můžu vám prozradit, že se můžete těšit na skvělé kousky!

S: To je náš gang – tedy jeho část. Ještě k němu patří čtyři matky a jedno holčičí miminko. Prostě samé ženské! Je skvělé se na rodičovské dovolené seznámit s dalšími spřízněnými dušemi a užívat si společné hraní a procházky!

S: Měla jsem možnost si mezi prvními vyzkoušet novou řadu Anti-Age Global od Yves Rocher, která je určená pro ženy nad 35 let. Pokud si zakoupíte jakýkoliv výrobek z této řady, dostanete k nákupu jako dárek péči o oční okolí ;)

 

M: Ahoj miláčkové! Celý únor byl u mě naprosto na dvě věci… Detaily si nechám pro sebe, ale upřímně nemám náladu vůbec na nic. Jsem ráda, že přežívám ze dne na den. Posílám vám aspoň pusu a doufám, že u vás je všechno v pořádku :-*

 

Jaký byl váš únor? :)

WWL