URBAN DECAY VICE LIPSTICK

IMG_0172Rtěnky miluju. V kabelce jich mám hozených vždy několik, abych mohla zvolit přesně podle nálady. A teď k nim přibyla nová favoritka! Urban Decay představil novou kolekci 100 rtěnek s různými finiši, od super matného až po shimmer shine. Jestli si myslíte, že vybrat si tu jednu je jednoduché…, tak není :) Začala jsem s tím, že vynechám odstíny sheer a shimmer, protože mám ráda rtěnky s plným krytím, které budou na obličeji dominantní a já tak mohu zbytek líčení nechat více méně nude. V supermatných rtěnkách se také necítím úplně komfortně, přeci jen vyžadují perfektní rty bez vrásek a suchých šupinek :D A tak se mi jako nejlepší varianta jevila kolekce CREAM, která přináší příjemnou máslovou texturu s úžasným krytím už po první vrstvě. Navíc rty zjemňuje, hydratuje a co je pro mě nejdůležitější – NEROZPÍJÍ SE!

IMG_1206vyberete si? ;)

Nejsem zvyklá opravovat rtěnku každých 10 minut, a to jsem opravdu nemusela :) Vydržela bez problémů celý den v práci, kde hodně mluvím, hodně piju a pohybuji se v suchém, klimatizovaném prostředí. Opravovala jsem ji jen lehce po obědě, a za to má u mě hooodně kladných bodů!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAtaké máte problém poprvé použít novou rtěnku, když je taaak krásná :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po odstínu „69“ jsem sáhla nějak instinktivně. Jednak mě tento odstín zaujal na první pohled a pak se mi líbilo i jeho jméno. Je to symbol mého astrologického znamení, a tak mi přišlo, že to bude zkrátka „moje“ barva :))

IMG_0171Takže pokud hledáte tu „svou“ rtěnku, s UD nemůžete udělat chybu ;) Jediný problém vidím v tom, že si stejně jako já nevystačíte jen s jednou… :D

Vybírat můžete i online na eshopu Urban Decay. A pokud Vás zajímá, jak odstíny UD rtěnek sluší třeba Simče, sledujte nás na Instagramu ;)

xoxo, B.