USA Day: Boldt Castle and Beauty Haul

Krásné ráno! Nedávno jsem měla den volno (ano celý den, haleluja!!!), tak jsem se ho rozhodla pořádně využít! Potřebovala jsem se vyvětrat někde venku, tak jsme v noci před odjezdem sbalili s přítelem pasy a rozhodli jsme se, že si uděláme výlet do USA :) Už dlouho jsem se chtěla podívat na Boldt Castle. Vždy takový výlet spojíme s přejedením se v nějaké restauraci :) a pokud nám zbyde čas, tak se mrkneme do nějakého obchodu.

Boldt Castle mě naprosto nadchnul!  Je to nádherný zámeček na malém ostrůvku Heart Island (ano má tvar srdce), který postavil George Charles Boldt jako dárek pro svou ženu. Naneštěstí jeho manželka ale zemřela než stihl zámek dokončit. Po její smrti se už Boldt na Heart Island nikdy nevrátil a nedodělaný zámek léta chátral. Před několika lety se ale začalo s opravami a dnes to tam vypadá takhle skvěle!

Na ostrůvku je taky hranice a celnice. Představte si pracovat na tomhle ostrově jako pohraniční úředník, to musí být žůžo práce :)

Celou dobu, co jsem se po Heart Island procházela jsem si představovala, že tam bydlím. Je tam tak nádherně!

K zámku taky náleží loděnice na pevnině.

Po kochání se na zámku jsme se jeli přejíst do Cracker Barrel a jelikož nám zbyla chvíle, zastavili jsme se v americkém Walmartu. Vše je tam vždycky lepší než v Kanadě. Já se tam klasicky vrhám po kosmetice a přítel po sladkostech. Každý podle svého, že? Kolik jsme vezli přes hranice sladkostí jsem radši ani nefotila :D

O Tree Hut jsem nikdy neslyšela, ale když jsem očuchala všechny scruby, které měli, chtěla jsem je všechny! Je to klasický levný cukrový peeling na tělo a božsky voní.

Carmex jsem si pořídila na suché rty (vždycky je přes noc spraví a stojí asi 20 Kč). No a koho napadla kombinace hrušek a kokosu u Burt’s Bees, to musel být asi génius! Protože tyhle „příchutě“ jsou pro mě naprosto top! Od E.L.F. jsem si nic nepořídila už roky, ale když jsem konečně viděla jejich pleťovou kosmetiku, tak to vyhrál krém. Nemůžu mu nic vytknout – perfektní a hygienické balení s pumpičkou, voní, ale ne moc a skvěle hydratuje bez ulepení. Ten doporučuji všemi deseti!

Wet n Wild Photo Focus foundation a L’Oreal Lumi Cushion už jsem měla v hledáčku docela dlouho. Oba make-upy jsou super! L’oreal houbičkový je méně krycí a více rozjasní. Taky ale oproti Wet n Wild oxiduje, tak pozor na to ;)

Nalevo L’Oreal Lumi Cushion, napravo Wet n Wild Photo Focus.

A na závěr ještě Wet n Wild konturovací krémová tužka. Konturovací strana je skvělá. Má studenou barvu, skvěle se rozblendí štětcem, takže to za mě ano. Problém mám ale s tou druhou stranou! Do teď jsem nepochopila, jestli se jedná o korektor nebo rozjasňovač… Na korektor je to hutné a mastné a na rozjasňovač to nerozjasňuje. Nanášet se to nedá, je to bílé jako zeď, takže vážně netuším, jaký byl záměr :D

 

 

Co jste si v poslední době pořídili vy?