White teddy coat

Krásné mrazivé ráno moji milí. Jaký máte týden? Ten můj je klasicky v pracovním duchu někde mezi Prahou a Bratislavou. A teď už i Brnem, kde budeme brzy otevírat náš první český mimopražský Kiehl’s! Jupííí! 

A na všechno to cestování a pobíhání dávám přednost pohodlí a hlavně teplu! Také znáte to, že si něco vysníte (momentálně mluvím o nějakém kousku oblečení), máte pocit, že to mají všude a když vlezete do obchodů, zjistíte, že opak je pravdou? Přesně takhle jsem to měla já se světlým „teddy coat“. Hnědých bylo všude spousta, ale bílý nebo krémový ani jeden! Nakonec jsem ho našla až v Plzni! Jediný kus, zastrčený úplně vzadu mezi zlevněným zbožím. Čekalo tam na mě to moje „esko“. :)

Kdybych měla víc času, určitě bych našla ještě další poklady, protože v porovnání s pražskými pobočkami tady byla spousta srovnaného oblečení, které je už v Praze beznadějně vyprodané (nebo ho prostě v těch haldách nemáte šanci ani chuť hledat). Jen tak namátkově, ty džíny stály 149 Kč :)

Ještě bych ráda zmínila místo, kde jsme tentokrát se Simčou fotily. Také vás vždycky překvapí, když na nějakém pidi místě (mně to tak alespoň připadá) vyroste obří budova? Poslední roky jich přibývá jak hub po dešti a já už si někde ani nedovedu vybavit, jak to vypadalo předtím. Ale u tohoto místa vím naprosto přesně. Pamatujete si to ošklivé parkoviště uprostřed Národní třídy? S pomalovanou zdí graffity? Tak ta zeď tam pořád je (měla jsem to štěstí, že jsem si mohla celý dům prohlédnout, takže nekecám), jen okolo stojí krásná budova DRN, ve které se dá nejen bydlet, ale jsou tam i úžasné kanceláře, galerie a restaurace! Až půjdete kolem, doporučuji zajít do italské restaurace L’Osteria, kde božsky vaří a je to tam krásný! A na jaře nezapomeňte, až půjdete okolo, zvednout hlavu, fasádu budou zdobit barevné tulipány ;)

Koženou kabelku jsem si vybrala v eshopu emotys.cz. Hledala jsem nějakou úplně jednoduchou, ani velkou ani malou, kterou budu moct nosit celoročně. A tahle to naprosto splňuje ;)

coat Lindex / jeans Reserved / hat H&M / shirt Zara / sneakers Nike / handbag emotys.cz

Mějte báječný den! Pusu váš lední medvěd